Suzuki DR 800 Big (1994)

Vlastník Davcoun
Vloženo 31.5.2022
Aktualizováno 31.5.2022

Moje první enduro a hned velké. BIG.
Náhrada za mou Brevu - starší, vyšší, pohodlnější.

Motorka koupena od Nico (Hlučín)

První dojmy - Hlavně nezastavovat, jinak než na špičky nedosáhnu :-D Pohodlné i na středočeských silnicích, na což nejsem zvyklý. Zvedá se mi snadněji, než Breva :)

Motorku bych doporučil pro - Kutily, sběratele, nadšence, fandy, investory a další druhy.

Doplňky na motorce - hliníkové kufry sherpa 43l
boční sedlové brašny EWOG šité na míru
topcase Kappa 47l
padací rám RD-moto
centrální stojan
cestovní vyšší plexi
výfuk laser PROduro homolog.
K&N vzduchový filtr
manuální dekompresor - moc šikovná věcička
el. ventilátor pro dodatečné chlazení oleje
el. zásuvka 12V DIN / 5V

Více na: https://www.motorka...800-big-1707225.html
Copyright © Motorkari.cz

Vybráno do páru dle předpokladu, že na stejných motorkách se bude lépe spolu-cestovat.

Zatím najeto jen pár set km, moc to nejede, moc to nebrzdi a je to moc pohodlné a pohodové = > líbí se mi to.

Je na něm spousta místa, už se těším na dovolenou, jak se krásně sbalím a přitom mě náklad nebude vystrkovat ze sedla.

Spolujezdce uveze.

Spotřeba je hádám mezi 5 a 6 litry, neměřil jsem to.

Servis probíhá a vzhledem ke stáří motocyklu bude asi dost častý, s tím se ale počítá.
Poruchy - občas za jízdy zhasl motor, snad jsem příčinu našel, uvidí se.

BIGu je fajn na okreskách a to bez ohledu na kvalitu povrchu, což je velice osvobozující.

Na cestování se určitě hodí, ale vzhledem ke stáří motocyklu a zhoršující se dostupnosti náhradních dílů, lze na denní ježdění spíše doporučit nějaké novější stroje.

Mann
Mann napsal 12.06.22 v 12:24 10b.

Když potkám BiGa na cestě vždycky mě napadně jaká škoda, že do dešního dne SUZUKI nedokázala navázat žádným modelem na tento charismatický jednoválec

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 03.06.22 v 08:23 10b.

Pěknej sluší jim to ve dvou

-Jandys-
-Jandys- napsal 02.06.22 v 07:49 10b.

pěkný BIG, znám ho z okolí. Vůbec se ničeho neboj, zvládneš s ním vše To zhasínání motoru může způsobit i špatně nasazená fajfka na svíčku

Kali88
Kali88 napsal 01.06.22 v 20:49 10b.

Tenhle super jednovál je skvělá volba na cesty

31081
31081 napsal 01.06.22 v 07:52 10b.