Honda CRF 300L (2021)

Vlastník renka18
Vloženo 31.5.2022
Aktualizováno 31.5.2022

Hondička na cesty i necesty.
Do práce a pro rohlíky bezva strojek. Na delší cesty bych volila silnější stroj, ale na takové to domácí žvejkání nemá chybu.

Motorka koupena od FIRMA:Velsbike (Jinačovice)

První dojmy - První dojmy, o jé ta je vysoká :-). Ale jak jsem dosedla do sedla, lehce se zhoupla a jako dobrý. Pruží fakt fajně.

Moto na silnici mám, tak ještě na pole ...
Chtěla jsem menší a lehčí motorku na ježdění kolem komína a na pole.

No a tedy na rozbité polňačce drží skvěle, po prvním úleku, že spadnu jsem povolila lehce ruce a ona si cestu našla. Naklopená louka taky v pohodě, žádné sklouznutí, což mě překvapilo. Vypadá to, že se mi enduro líbí. Zatím mám tedy opatrnosti nazbyt.

Na asfaltu je to takové kolo, do zatáček padá úplně sama.
Těším se na "zajetí" až už nebudu muset stále po očku sledovat otáčkoměr.
Jinak tedy : nikdy jsem neměla motorku do terénu, takže pro mě novinka, seznamování se, učení se. Mám z ní radost. A i když vím, že po zadním jezdit nebudu, nejspíš ani orat pole a sjezdofky, páč už jsem na blbiny trochu stará - tak mě tahle motorka bude bavit.

Blbec123
Blbec123 napsal 15.01.23 v 00:27 9b.

Mám na ni zálusk, jako ty silnici mám, ale hrozně moc potřebuji něco s čím se dostanu tam, kam obouvam pohorky. Navíc na mých 65kg by ani nemusel být problém s měkkým podvozkem jak všichni píšou.
Tož užívej a brzy pošli dál.

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 08.06.22 v 20:31 10b.

Krutopřísná záležitost
Mnoho kilometrů po zadním přeju

Pedl
Pedl napsal 01.06.22 v 20:00 10b.

Gratulace Výhoda endura je jeho univerzálnost, dostaneš se s tím kamkoliv chceš

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 01.06.22 v 00:09 10b.

Lehoučká,měkoučká..Moc pěkny svezení ,občas sice padací, ale kolikrát vyveze na místa kam by člověk ani pěšky nešel..Mnohdy pak je výhled k nezaplacení..Daleko lepší než opruz na přecpané silnici..

SV-DR
SV-DR napsal 31.05.22 v 22:29 10b.

Motorečka parádna , aj tie červené gate ti k nej pasujú
Veľa pekných km ti prajem.
V teréne bacha na vyjazdené koľaje ...