Suzuki RM 250 (2006)

Vlastník uragán
Vloženo 28.5.2022
Aktualizováno 28.5.2022

Tak jsem si řekl, že silnice už bylo dost nechci se zabít, zmrzačit mi bude stačit, tak jsem si pořídil motocross :)

Honda CR 250: Byly dražší (jsou dražší do dnes) tuhle jsem vyměnil za své KLR 650

První dojmy - Neměl jsem žádné zkušenosti, takže ani porovnání, ale motorka jela dobře a líbila se mi, skákat se učím dodnes a závody jezdím jen abych si zajezdil na umístění ani nepomýšlím, i když se člověk rád hecne a snaží se držet krok.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kteří nechtějí jít jednoduchou cestou, zrychlit na 450 4T je jednoduché, ale nauč se na tomhle a porážej ostatní na 450 4T, to je hec.

Dnes už mám motorku asi 6 let a jsem stále spokojen sice dušička stále touží po CR 250, ale s RMkou už jsme takoví kamarádi, že bych ji asi už nevyměnil, 5 let sloužila naprosto bezproblémově až se utrhl píst v motorce zacinkalo a bylo neštěstí na světě. Výsledek? Prasklý karter následkem toho utrženého pístu. Takže celková oprava mě vyšla na 25k a to jsem si nechával pouze vyvážit kliku a udělat nikasil, zbytek jsem si udělal sám. Teď motorku zajíždím a už teď vím jak má jet motorka, předtím už to nemělo pořádnou kompresy. Takže teď se těším na dalších bezproblémových 10 let.