Cleveland CycleWerks Heist custom (2014)

Vlastník Oťas061
Vloženo 25.5.2022
Aktualizováno 25.5.2022

Surová motorka bez kravin. Dobře vypadá a jezdí, malá spotřeba.

Motorka koupena od FIRMA:Cleveland CycleWerks (Dolní Břežan

První dojmy - Jízda jako na starých motocyklech, když jsem se jako kluk proháněl na starých mopedech, pionýrech a čezetách... Je to bobber.

Motorku bych doporučil pro - Pro motorkáře, co se rádi toulají po okreskách a nikam nepospíchají..

Doplňky na motorce - Vysoká řídítka, mechanika sedla, výfuk a brašna.

Na dlouhé cestování není, na projížďky "kolem komína" a na odpoledne vynikající. Je to hardtail, v zatáčkách dobře sedí, pěkně se v nich vodí. Poměrně dobře tahá, taková toulací mašinka je to.
Koupil jsem ji v období, kdy jsem se motorek zbavil, ale stýskalo se mi... Hledal jsem něco zajímavého, lehkého a jednoduchého. Hned první vyzkoušení mě nadchlo pro tu syrovost, jako když jsem v sedmdesátých letech začínal, bylo a je to tam.
Nechal jsem si ji upravit u bratří Vachulových v Čakovicích a byl jsem velmi spokojen. Mám vyšší řídítka a jiný (řvoucí) výfuk Nelíbilo se mi vedení odpruženého sedla, vyměnil jsem pružiny a vyrobil takový vodící "pantograf", aby sedlo chodilo pěkně nahoru/dolů a nekinklalo se do stran.
Musí se pořád dotahovat a hlídat šrouby, občas něco uletí nebo se povolí - no holt hardtail.
Říká se mu také Harlej pro chudé, jeho pořizovací cena byla 85 000,- za nový.

SLAY
SLAY napsal 25.05.22 v 22:58 10b.

hodně dobrý a zajímavý

Milan1963
Milan1963 napsal 25.05.22 v 19:14 10b.

Zajímavý stroj, 10 bodů.

PSanec
PSanec napsal 25.05.22 v 17:24 10b.

Velice pěkný jednoduchý čopr osekaný na dřeň.jem super km.