Honda NC 750X (2015)

Vlastník eda31
Vloženo 23.5.2022
Aktualizováno 1.6.2022

Prostě super mašina pro klidné vyjížďky a taky pro super relax.

První dojmy - Jsem z ní úplně nadšený, jede skvěle, řadí jedna báseň a na automat si člověk hned zvykne a hlavně ta spotřeba kolem 4litrů je super :-)

Doplňky na motorce - Vyhřívané hafte, zadní kufr, IXIL výfuk

Je to motorka jak pro začátečníka, tak pro pokročilé, chtěl jsem nějakou klidnou a hlavně spolehlivou motorku. Kamarád ji měl a byl s ní nadmíru spokojený, tak jsem neváhal a když se objevila v inzerátu a kamarád mně zavolal, tak jsem neváhal a jel se na ni podívat, no a hned jsem si ji odvezl dom, krásný to narozeninový dárek

Mám ji už druhou sezónu a jsem nadšený a spokojený. Motor jede krásně a taky je hodně pohodlná, ale chtěl jsem, abych byl více slyšet, tak jsem si pořídil nový laděný výfuk IXIL a je to pecka.
Úložný prostor místo nádrže, tak to je taky pecka, furt tam něco převážím, nákup třeba pečivo a nebo taky brzdové kotouče na auto se tam vlezou
Brzdy by mohly být o něco lepší, ale není to žádný supersport, takže se s tím musí počítat, že jsou trochu slabší.

Motorka se cítí nejlépe na okrskách a ve městě, ale na Déčko jezdím hodně málo, protože se mně nelíbí, že motor jede pod otáčkama a to mně teda vadí, tak jezdím z 90% na S a nebo si řadím pádlama

Goodji
Goodji napsal 31.05.22 v 19:44 10b.