Honda CRF1000L Africa Twin (2018)

Vlastník romanpiere
Vloženo 22.5.2022
Aktualizováno 22.5.2022

na prvni pohled hezka,a hlavne vše do sebe zapada ,nic zbytecneho na vic.vaha tak akorat.

Motorka koupena od prodejce z Ostravy

BMW F 800 GS Adventure: důvod neuveden

První dojmy - prvni zkušebni jizda byla dost nova,pro mě,předchozi moto byl transalp 600,takže karbec,jizda na střikačce je o level víš,a vahani zda koupit se vubec nedostavil.a zaroven velky respekt,dvojnásobek vykonu,na to si musi človek postupně zvyknout.a seznamovazt se

Motorku bych doporučil pro - pro ty co chtěji cestovat a uživat si pohodu

Doplňky na motorce - zadni kufr Alu Milanek,spokolenost,idelni velikost 44l
navigace garmin XT,nad tacho krasne se vejde
spodni padaky
nosiče alu kufru givi

k moto je obsahlí manual,ve kterem čas od času musim najit jak co přenastavit,jinak menu na moto je docela přehledné a srozumitelne,starou afriku jsem nechtěl,sice je stroj spolehlivy ale nejsem mechanik a vše řešim přes servis.moto ktere při koupi mělo najeto ve švycarsku 6,5tis km, byl pro mě jasna historie.hlavne přechod na moto s ABS,je jistota že při krizi zastavi na fleku,motor přede a jezdi i za 4,4l/100km,a to nejedu jen 110km/h,pro batužek je tu větší komfort a při bočním větru už to tolik nahazi.ulozny prostor pod sedlem je vyplněn elektronikou pro přidavna světla,ktera v noci v lese sviti jak ve dne,obul jsem micheliny anakee adventure,silnice a i mimo OK. na cestovani idealni.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.06.22 v 23:50 10b.

super

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 29.05.22 v 20:14 10b.

třeba taky jednou

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 29.05.22 v 11:40 10b.

dobrá volba měl jsem litr 2018 ATAS a rozdíl ve výkonu mezi litrem a 1100 je minimální ..

Fratr
Fratr napsal 29.05.22 v 10:05 10b.

Pěkná, ať ti dobře slouží

dedikzk
dedikzk napsal 25.05.22 v 13:52 10b.