Aprilia Tuono V4R (2012)

Vlastník Milosek.m
Vloženo 20.5.2022
Aktualizováno 17.1.2023

Kravina z Noale , vé štyry , APRC...

Ducati Monster 1200S: Nemám odvahu na servis desma
BMW S 1000 R: Asi nevětší dilema mezi Aprilií ale nakonec mě odradil test na mcz a hlavně ten řaďák
KTM 1290 Super Duke R: Cena a nějak nemůžu skousnout ten předek jinak krásná

První dojmy - První dojem byl že je to rozbity když to běží na volnoběh :), jede to na naháče nesmysl, oproti předchozím tuonům strašnej nezvyk na V4 motor, jinak co se týče ergonomie hned doma :)

Motorku bych doporučil pro - No tak po prvotní zkušenosti by to chtělo nějaký psychotesty na pořízení týhle motorky, ač mám již si myslím hódně naježděno a jsem zvýklý jak se na internetových diskuzích démonizujou různé stroje ,tak tady na ten se asi zapomělo

Tuono třetí generace jsem si vybral k celkové slabosti pro tuto značku a už jsem chtěl něco ,co má ty všemožné elektronické berličky a touze po "změně" z V2

Zkušenosti zatím cca 100km, takže žádné ,musím se z toho zážitku vyspat a ještě najet alespoň 5x tolik ,aby jsem tu napsal něco relevantního bez emocí = jede to jak hovado, libově to brzdí ,podvozek supr ,kurevsky na tom fouká a ten zvuk? to je porno pro nevidomí

Tak máme cca 2litry nalitany, už jsem si zvyknul a zas tak strašný to není.Podvozkově je to zas oproti starýmu tuonu o parník jinde, brzdy pocitove mín "kousave" a krááásne davkovatelny, posez super.

spartann
spartann napsal 01.07.22 v 23:05 10b.

Libice ?

vsudybyl
vsudybyl napsal 27.06.22 v 21:41 10b.

fešanda zdraví nafoukanej ZED

pajasu
pajasu napsal 01.06.22 v 21:47 10b.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 23.05.22 v 21:11 10b.

Snad uz je ta "italska elektrina" vychytanejsi nez na prvnich RSV 4 Fajn strojek, at to jen jezdi a nic nechce.

turek
turek napsal 23.05.22 v 09:15 10b.

Dobře ty