Suzuki SV 650 (1999)

Vlastník Kessidy
Vloženo 13.5.2022
Aktualizováno 13.5.2022

Hledal jsem motorku na malé okruhy a tahle SV mi přišla skoro naproti :)

První dojmy - Proti XJ600 malá, lehká a .. Tvrdá jak kámen. Čekal jsem, že se na silnici mimo okruh an nepodívá, ale zkusil jsem - a jde to :) Čekal jsem, že se mi v Písku pojede lépe než kdy dřív - a ne, nevím, jak si na ni sednout :) Všechno jinak, všechno znova.

Doplňky na motorce - Vidlice a zadní tlumič z GSXR 750, zrcátka v řídítkách, výfuk Creptus, přepákování

Po čtyřech letech s XJ600 a pár pokusech na okruhu v Písku ve mně zahlodala myšlenka, že bych si těch okruhů chtěl zkusit víc a nějak .. lépe, něco nového se přiučit. A došlo na hledání jiného stroje.
Chtěl jsem něco lehčího, s dvouválcem, ideálně s nízkýmí řídítky - prostě abych si zkusil sportovní posez. A najednou jsem zahlédl inzerát na SV650 na podvozku GSXR - tak proč to nezkusit :) Předchozí majitel ji postavil právě na malé okruhy. A jako bonus měla ještě platnou STK.
První zjištění bylo, že úplně jiný posez, než na jaký jsem byl zvyklý, jaksi neovládám :) Tak mám co trénovat.
Bohužel, za celý rok jsem se svezl třikrát. S tímhle množstvím času, co mi na ni zbývá, asi půjde brzy dále do světa.