Yamaha Tracer 9 / 900 (2021)

Vlastník JirkaM
Vloženo 12.5.2022
Aktualizováno 16.6.2022

Opravdu skvělý projev motoru. Z recenzí na webu to tak nevyjde, ale tahle motorka jede opravdu velmi pěkně.

Ducati Multistrada 950: Multistrada 950 má příjemnější sedlo a posez, ale motor je slabší a má zřetelné vibrace a je také těžší a větší, což mi nevyhovovalo
BMW F 900 XR: BMW má lepší display, ale horší sedlo (zadek mě bolel už během testovací jizdy), motor nejede pod 4000ot a nemá nastavitelné přední tlumiče

První dojmy - Něco jako nová TDM. Motor zabírá hezky od spodu, rychlořazení funguje už od 2200 otáček a zároveň ve vyšších otáčkách nestrácí sílu. Díky 17 palcovému přednímu kolu je i dobrá odezva a cit pro to jak motrka drží.

Doplňky na motorce - Zatím jen ochrana motoru, polepy, navigace garmin a topcase s nosičem givi.
Časem přibudou ještě prodloužení bltaníků, padáky, kryt chladiče, sportovní štítek, ochrana despleje proti poškrábání.

Po naháči jsem si vybíral motorku, která bude mít podobné jízdní vlastnosti a bude dobře využitelná i na delší výlety a poskytne ochranu i při jízdě ve špatném počasí. Tracer se mi zatím jeví jako dobrý kompromis pro motorku na dojíždění do práce, kdy dobře zvládá i ježdění po městě, a zároveň je to dobrý i na delší výlety ve dvou. Časem dopním další info, zatím mám nájezd 1000km a jsem maximálně spokojen.

JardaBar
JardaBar napsal 12.05.22 v 14:36 10b.

Myschan
Myschan napsal 12.05.22 v 12:50 10b.

Dobrá volba a dosvědčuji, že to fakt jede hezky. Vytočená trojka = plno radosti. Tak kolama dolů a gratulace

Honda_2021
Honda_2021 napsal 12.05.22 v 11:38 10b.

Super motorka Tak si jí užívej bez nehod