Kawasaki ZX-6RR Ninja (2006)

Vlastník KureDK
Vloženo 10.5.2022
Aktualizováno 10.5.2022

Lehká, ovladatelnost na úrovni, horší brzdy, pěkný tah na 11ti tisících, jsem spokojen až na ty brzdy.

Honda CBR 600RR: důvod neuveden
Suzuki GSX-R 600: důvod neuveden

První dojmy - Poprvé jsem byl velmi zklamaný. Kolega mi to prodával se špatnými nad 50km/h brutálně vybrujícími předními kotouči a krokujícím špatným ložiskem v krku. Nicméně jsem se těmito nedostatky nedal odradit a za 68000 ji nakonec koupil. Po opravě jsem byl projet a byl jsem velmi překvapen. Motorka je lehce ovladatelná, padá krásně do zatáček prakticky bez odporu. Po motorové stránce jsem byl velmi skeptický, ale jak se dostane na 11 000ot/min , tak se začne neskutečně vztekat a zvedá se i na 2ku, což mně v první chvíli dostalo vyloženě do kolen... ? S čím jsem teda velmi zklamaný, tak to jsou teda brzdy. Ač tam jsou 4 pístkové třmeny a radiální pumpa, tak tu lehkou motorku s těží zbrzdí. Celkem dost zvládne po ostřejší jízdě. I když jsem udělal kompletní repase celého brzdového ústrojí, tak to žádná hitparáda není. Uvažuji nad brzdami ze Suzuki GSX-R. Tam ty třmeny zvládali větší a silnější bestii... Jinak jsem ale se spolehlivostí motorky spokojen...

Doplňky na motorce -

K tomuto tématu se zatím vyjadřovat nebudu.
Motorku mám pouze měsíc v ruce ?

Davik46
Davik46 napsal 11.05.22 v 17:57 10b.

Pěkná. Mám nejspíše tu samou co ty a brzdy fakt slabé nejsou. Naopak gsxr má brzdy slabší, dost lidí to píše a chce měnit.

Dawe323
Dawe323 napsal 11.05.22 v 07:21 10b.

Cau,zkus vymenit u brzd desticky. Ja mel na stejné Ninje syntrovane a stacil jeden prst na brzdeni z jakékoliv rychlosti.

Kali88
Kali88 napsal 10.05.22 v 23:08 10b.

Tahle kráska recenzi potřebovat nebude