Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Pajoš.CB
Vloženo 10.5.2022
Aktualizováno 10.5.2022

Hornet je moje srdcovka a v aktuální situaci to byla jasná volba, kór ročníky 2005/2006 to jsou pro mě nějkrásnější kusy. Byl jsem už kdysi zamilován do toho světla a kapličky přistrojů.

První dojmy - Bylo to jako Déj? vu! Těch 10let co uběhlo od prodeje předchozího Horneta se vžimku smazaly. Bylo to jako zase přijít domů. "10let, jak půlhodina" Těším se na další kilometry a doufám, že nám to pěkně půjde a štěstí a rozum bude snámi.

Doplňky na motorce - Na motorce jsou M-style stavitelelné páčky, malý větrný štítek, padáky a výfuk od DPM race. Jeden z nejslušivějších výfuků na Hornetu.

Proč Hornet? Za mě v této kategorie jedna z nejlepších možností, ne-li nejlepší.

Strašně univerzální stroj. Dá se sním jezdit denně do práce, můžeš sním vzít ženu na výlet, a když na to příjde na okruhu jsme se taky krásně povozili, jen ty stupačky jsou nízko. Brzdy na to, že to jsou dvoupístky pecka, a když se dají dobré desky je to ještě lepší.

Já mu nemám co vytknout a mě a mému jízdnímu stylu, prostě sedí takový jaký je.

Acilah
Acilah napsal 17.05.22 v 23:45 10b.

Stroj v krásném stavu, naživo to musí být ještě větší paráda.

mrkvojed
mrkvojed napsal 17.05.22 v 11:24 10b.

tohle byla moje první, měl jsem rok 05, zlatou metlu, pecka stroj. moc rád na něj vzpomínám. tak ať dělá radost

biosák
biosák napsal 12.05.22 v 16:42 10b.

Nesmrtelná motorka

elvis78
elvis78 napsal 11.05.22 v 14:21 10b.

Vypadá fakt suprově

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 11.05.22 v 07:24 10b.

Máš pravdu. Nejhezčí, ze všech ročníků z výrpby Horneta. + tahleta barva, společně s tou rezavou rezavou metalickou byly TOP. Ještě sežeň ten kryt sedla spolujezdce, který jsem na téhle motorce viděl a moc jí slušel. Užívej a hooodně km bez nehod!