Yamaha Tracer 9 / 900 (2015)

Vlastník jirna
Vloženo 9.5.2022
Aktualizováno 9.6.2022

Motorka, která mě dělá šťastným a dovoluj mi utéct z běžného života a vyčistit si hlavu.

Suzuki DL 1050 V-Strom : Malý výběr ojetin na trhu v požadovaném roce, vyšší váha
KTM 990 SM-T: Vyšší servisní náklady

První dojmy - Motorka mi výborně sedí. Motor je výborný a poskytuje přesně to co potřebuji.

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji zkušeným jezdcům, kteří si chtějí jízdu užít a zároveň se pohodlně dopravit i na delších cestách.

Doplňky na motorce - Padací rám GIVI, plotna GIVI, Top case GIVI, oroginál boční kufry Yamaha, led blinkry M-style, 12V zásuvka

Dlouho jsem přemýšle co si po letech bez moto pořídit. Věděl jsem, že chvi buď dvouválec nebo tříválec abych si jízdu užil v širším spektru otáček a netrpěl na nedostatek výkonu. Nakonec volba pdla na tracera 900, který má všude vychvalovaný motor CP3.
Brzdy jsou naprosto dostatečné povaze motorky. Motorka jde do zatáček lehce a výjezdy jsou hodně zábavné. Samozřejmě je to motorka určená primárně na silnici, ale zvládne i krátké přemístění po nějaké polní cestě. Spotřeba je dle jízdy od 5,5l, takže se dá v klidu jet přes 300km. Motorku mám včetně top case givi na 2 helmy, která je velmi praktická. Ještě k motorce mám 2 boční originál kufry Yamaha, takže na delší výlet jsem připraven. To jsou zatím mé poznatky z cca 1000km jízdy v této sezóně.

Orličan
Orličan napsal 12.05.22 v 17:07 10b.

Krásná i s výbavou.

dekel
dekel napsal 10.05.22 v 07:06 10b.

dobrý výber nech ti robí len radosť