renocar_unor

Suzuki GSF 1250S Bandit (2010)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 7.5.2022
Aktualizováno 10.5.2022

Motorka koupena od Pán z Rokyrnice 70 let - Uvidíme za dvě hodiny

První dojmy - jeduuu. jeduduuu jeduuu. Stojí tam v krásné staré stodole na rozkvetlé louce (dám sem pak foto) a společnost jí dělá honda nc750x manuální žádný automat, Yamaha mt 07 černá a ještě nějaká italská sračka myslím aprilia pegasi žlutá bléééé. No prostě moc zajímavý důchodce je ten pán !!! No Suza není lehká ale je to parádní svezení. Dobré brzdy s ABS ale ne tak dobré jako třeba na yamaha fazer.

Motorku bych doporučil pro - no pro mne je to zbytečná blbost !!! :-)

Doplňky na motorce - Kufr a krásný ladak

jeduuu tisknu smlouvu a jeduuu...

Jedu pro ní, náhodou jsem potkal pána v Rokytnici co má v 70 letech 4 motorky tuhle už prý nepotřebuje. Tak jsem mu řekl že jí beru a ani nevím proč :_) motorek mám dost Jedu pro ní.

O motorku se perfektně staral nový gumy, olej a další. Servisní knížka podrobně vedená No prostě radost.

Má to samozřejmě své mantinely ale je to poctivě železo a ten motor má zvuk jako nový. Nikdo to asi nijak nehonil.
Líbí se mi že nemusím nic nikde nastavovat, mačkat tlačítka. Na mé Africe je toho spoustu a mně no jenom sere. U těchto starších motorek jenom sednes a jedeš na nic necumiš, žádný dotykový
displej.

Musím ji pěkně umit naleštit, to mně bavi. Je na ní vidět že to pan nepripravoval na prodej.

Mám z ní radost. Pěkná náplň na slunou sobotu.

Kdyby ji někdo pak chtěl svezu se a pak jí zase prodám.

Dostal jsem k ní zadni plotnu SW motech a slušný kufr Kappa

ondrej75
ondrej75 napsal 07.05.22 v 19:59 10b.

gratulace? co mel borec jeste ve sbirce? 4 masiny jsou fakt sberatelska vasen?