Kawasaki Z 1000 (2016)

Vlastník NeverWalkAlone
Vloženo 7.5.2022
Aktualizováno 7.5.2022

Predátor - brutální design.Za mě nejhezčí naháč pod sluncem
Koupeno s nájezdem 5992km

Motorka koupena od FIRMA:Jan Konečný - Motogaráž (Český Těš

První dojmy - Dříve jsem měl Kawasaki z750R a oproti ní je predátor lépe ovladatelnější.Jde lépe do zatáček,brzdy jsou o něčem jiném, síla pod zadkem je neskutečná a celkový dojem je na jedničku.

Motorku bych doporučil pro - Proto kdo si rád hraje a nezlobí.Pro fanoušky predátora a těm co nevadí,že na ně trochu víc fouká

Doplňky na motorce - Závaží do zelené barvy,Od M-Stylu - cnc páčky,stupačky,led blinkry přední i zadní,držák SPZ - Highway To Hell a výfuky SC Project. Pneumatiky Bridgestone Battlax Hypersport S22

Když jsem poprvé viděl zeleného predátora,tak jsem věděl, že nic jiného nechci.Za mě TOP motorka s nejhezčím designem.Chvíli mi trvalo než se podařilo sehnat,ale čekání stálo za to.Co se týče spolujezdce, tak ten tam nemá co dělat Úložný prostor téměř nulový, spotřeba kolem 8 litrů,ale to člověk neřeší.Motorka se cítí nejlépe v zatáčkovitých úsecích s rychlými výjezdy.Na delší cestování je problém kam dát ,,zavazadla,, ( batoh nebo nějaký dobrovolník co by to vezl ) Jinak se na tom dá sedět od rána do večera

vopák
vopák napsal 14.05.22 v 12:22 10b.

Krásnej zed..

biosák
biosák napsal 09.05.22 v 16:14 10b.

SLAY
SLAY napsal 07.05.22 v 21:48 10b.

SLAY
SLAY napsal 07.05.22 v 21:46

chválu už jsme si řekli

Kali88
Kali88 napsal 07.05.22 v 19:13 10b.

Chválím vzhled, značku i model