Kawasaki Versys 650 (2008)

Vlastník kill1
Vloženo 3.5.2022
Aktualizováno 24.11.2022

Moje první cestovní enduro. Výrazně zelená, na okrese snad jediná

První dojmy - Po osmi letech ježdění na čtyřválcích jak řadových tak i véčkových jsem se vrátil zpět ke dvouválci a to k řadovému. Hledal jsem něco pohodlnějšího na naše zhoršující se vozovky a vybral jsem právě Versyse.

Motorku bych doporučil pro - Pro nenáročné cestovatele

Doplňky na motorce - Padací protektory rutan, ukazatel zařazené rychlosti Gipro, zrcátka, kufr kappa, Držák telefonu s nabíjením, větrný kouřový štítek MRA, zadní blatník, prodloužení předního blatníku, čiré sklíčka blinkrů, chrániče páček, Kryt chladiče

Jezdíme převážně ve dvou a spíše výletním tempem. Na předchozí kawasaki Z750S jsem postrádal právě to pohodlí skze batůžek, který na Mě při každém prudčím brždění, nebo většímu výmolu sjížděl. Při prvním nasednutí na moto jsem měl obavy z výšky sedla a tím pádem stání na špičkách. Pomalu si na to zvykám a moto Mě čím dál víc ujištuje, že jsem zvolil dobře. Jednak kvůli své váze a ochotou se sbírat z nízkých otáček, tak i jistějšímu podvozku. Motor se mě podařilo vyladit pro klidnou jízdu v malých otáčkách díky propojením podtlaků a zaslepení pair ventilu. Výsledek je samozřejmě znát. Přes město udržet rychlost 50km/hod, ze sametovým chodem motoru není žádný problém a navíc se ztratily i detonace ve výfuku při zavření plynu z kopce.

Tempo_veloce
Tempo_veloce napsal 23.11.22 v 20:58 10b.

Je pěknej
At slouží

vopák
vopák napsal 30.05.22 v 20:02 10b.

Parádní versys a pěkný fotky

DeaDDream
DeaDDream napsal 18.05.22 v 22:50 10b.

pekny stroj

Milan1963
Milan1963 napsal 04.05.22 v 12:30 10b.

Osvědčený stroj, ta barva je super. At' i dál těší !

Simier
Simier napsal 04.05.22 v 10:10 10b.

Když Versys první generace, tak jedině zelenej
Design je podle mnohých divný - já říkám, že je nezaměnitelný a to se cení
Univerzální veselá mašina!
Ať ti dlouho věrně slouží.