Moto Guzzi Breva 1100 (2005)

Vlastník Causus
Vloženo 30.4.2022
Aktualizováno 23.4.2023

Šílené harašící monstrum. Je boží. Žádná tuctovka.

Motorka koupena od FIRMA:Luboš Sedláček - RedBikes (Věžnice - Pan Sedláček je super prodejce. Domluva, záruční servis vše bez chybičky a myslim ze i nadstandardní.

Yamaha BT 1100 Bulldog: Nema 6 kvaltu. A válce ma špatným směrem.

První dojmy - Ač čtvrt tuny ,jizda i manipulace lehka a snadna. Jede parádně a pro mne vykonu na rozdávání. Krasny zvuk.

Motorku bych doporučil pro - Kazdemu kdo neuveri pomluvam o italskych masinach.

Doplňky na motorce - Tankvak a blatnicek( pripraveny na montaz) Ona je vlastně tak skvěle udělaná že žádné úpravy nepotřebuje. A to je nejlepší vizitka!!!

Minula mašina Bmw R850 r už přestala stačit výkonem. Ve dvou s bagaží prostě málo koníků. Vyber mezi R1150r, Bulldogem a Brevou. Yamaha 5 kvaltu ze hry. A protoze R bylo takove tupé tak vyhrala temperamentni italka. Ne ze by Bmw byla spatna motka. To v žádném případě. Hodna,spolehliva,usporna ale po case už zadne emoce.
Tak vyhrala velka Breva. Kufry v cene, velke plexi taky. Prikoupen tankvak.
Dunivé véčko je krasnej motor. Kroutak i vykon mi uplne staci. I ve dvou s kuframa. A třeba si casem zvyknu i na tu šílenou spojku. To se italum nepovedlo
Ale vlastne je to sranda. Prvnich par set kilaku je za nama a je to pohodlna motorka s osobnim kouzlem?
Jsem rad ze jsem ji koupil.
První jarní vyjížďka. Jo,je to stejný jako loni. Děsná prdel. Ať si kdo che co chce; říká kam se hrabe hubená Japonka ? italka s poradnejma kozama je prostě nej. Zmáčknu čudlík a ožije. Pak opatrně pár desítek kilaku. Klepe se pode mnou, komunikuje. Je svoje a přesto si nechá říct. Jsem z te skupiny která ma ráda trochu odmlouvani. Ne tupou poslušnost. Na to je guzza skvělá. Ještě peknejch par let na ní budu sedat. Je skvělá.

kuzmič
kuzmič napsal 13.11.23 v 22:11 10b.

Myslím, že tomu rozumím...

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 02.05.22 v 21:55 10b.

Si ten 6 kvalt užij!

Davcoun
Davcoun napsal 02.05.22 v 07:22 10b.

alterego
alterego napsal 01.05.22 v 16:58 10b.

skvělý "univerzální voják".

Milan1963
Milan1963 napsal 30.04.22 v 19:58 10b.

Dobrý a hezký stroj. At' dělá radost.