renocar_unor

Suzuki GSR 750 (2011)

Vlastník Davaz
Vloženo 26.4.2022
Aktualizováno 26.4.2022

Vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé. (snad vhodná věta na úvod)

První dojmy - Při první jízdě jsem byl nervózní jestli jsem koupil správně. Ten výkon! Nebyl jsem na to zvyklí, po seznámení to chce čas na vybudování důvěry. Lépe jsem se předtím nikdy nesvezl.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé

Byla to skvělá koupě od charakteristiky motorky až po zábavu kterou jsem si s ní užil. Motorky střídám jak Ježíšek vychozené boty po vánocích a tak jen mohu vřele doporučit.
Vzhled je synonem ,,Kundolapu", kombinace křivek a ostrých rysů Vám i širokému okolí dopřeje usměv na rtech a každý se podívá občas i dvakrát (ověřeno!).
Chod motoru - je to 4vál, takže je radost ji držet ji po krkem a točit ji v druhé polovině otáčkoměru, buď rozjedou zorničky nebo vyplní trenky.
Překvapila mě převodovka, každý kvalt je ideálně, jestli mohu říct, nastavený. 1, 2, 3...! Nemusíte při rozjezdu sazet rychlost každou vteřinu ale mátě dost času reagovat a nemusíte to tam rvát pod parou. Okolo 2000rpm vám ale ve městě začne kuckat, nicméně se to snad ani jako chyba nedá označit.
Jízdní vlastnosti - měl jsem model bez vybavení ABS což byla škoda, protože zadní brzda byla velmi citlivá a rychle zablokovala a tak jsem měl tu možnost se naučit s přední brzdou :D. Což mě dostává k vyvážení motorky. Možná to bylo jen mým pocitem, ale velké množství váhy bylo na předním kole, tím myslím i sebe. Možná to zní jako kritika ale byla radost ji ovládat. Naučil jsem se tak vyklánět v zatáčce, bez strachu že mi ta přední pneu podklouzne. Až jsem se divil, že se z přední pneu dá zjistit co se zrovna děje.
Na závěr zpět ke kundolapu . Pokud se vám podaří sbalit nějaký pěkný batůžek tak mějte na mysli, že na zadní sedačce není valně místa a komfortu.

Vydrik
Vydrik napsal 01.05.22 v 13:27 10b.

Peknej kundolap

Samíc
Samíc napsal 27.04.22 v 08:26 10b.