Honda CRF 300L (2021)

Vlastník random99
Vloženo 18.4.2022
Aktualizováno 18.4.2022

Lehká, nenáročná, levná a Honda. Jako vstupní moto do terénu a na projížďky kolem komína ideální.

Motorka koupena od FIRMA:FOMI (Vendryně)

První dojmy - Jelo se mi na ní výborně, měkké a houpavé odpružení mi nevadilo, naopak. Jen ti koníci nebyli nic moc, ale říkal jsem si, že to zkusím a uvidím. Překvapil mě lehounký chod spojky a že je naživo hezčí než na obrázcích. Je i docela vysoká, ale po nasednutí si sedne.

Motorku bych doporučil pro - Komu nevadí nižší výkon a hledá nenáročnou a spolehlivou moto.

Doplňky na motorce - Blastry, kryt motoru, nosič zavazadel.

Kdysi jsem zkoušel i CRF 250L a jelo se mi na ni moc dobře a tak jsem u nové 300 moc dlouho neváhal. Jen jsem si nebyl jistý výkonem, který byl znatelně nižší, než na co jsem byl zvyklý, nicméně cena a nenáročnost motorky to předčila. Chtěl jsem něco, na čem se lehce otrkám i v terénu a kdybych spadl, tak ať není velká škoda.
Nakonec jsem ji měl jen rok, protože ten výkon na cestě opravdu chyběl, ale v terénu byla super - až na velkou houpavost při rychlejší jízdě na větších nerovnostech.
Nakonec jsem si přišetřil a vyměnil ji po roce za KTM 690 enduro R, protože jsem si řekl, kdy, když ne teď. V 50 bych si ji už asi nekoupil...

renka18
renka18 napsal 31.05.22 v 13:16 10b.

Dobrá volba.