Kawasaki KLX 250 (1994)

Vlastník _Michal
Vloženo 17.4.2022
Aktualizováno 29.8.2022

Pořád na bazoši a až po měsíci jsem ji našel. Tři večery jsem blbě usínal.

První dojmy - To je to, co jsem vždycky chtěl. Endurko i na silnici. Lehoučká, výkonná, devadesátkový barvy, manžety na vidlicích, obě kotoučový brzdy, automatický dekompresor a šestikvalt!

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co jezdí čtyřvál (FZ6) jako já.

Doplňky na motorce - Kryty rukou acerbis. Ale seženu i origo.

Ve čtvrtek dopoledne jsem zavolal, večer potvrdil a v pátek v 8:30 už byla moje. Měsíc byla na netu a nikdo si jí nevšímal. Tá prostě čekala na mě. Solidní prodejce, nebyl žádný problém. Motor si jen ševelí. Ještě ten den jsem ji odstrojil a umyl. Žádné závady jsem zatím nenašel, spíše se mi potvrdil skutečný nájezd (12 260km). V sobotu výměna oleje, lehké projetí, kontrola barvy svíčky a další lítání. Svíčka je lehce černější, tak budu muset poladit směs s kamarádem. Jinak starty studené, teplé na druhý kop.

Dokonalá převodovka!!! Samet a ty meziplyny... To má FZ6 má převodovku, jak to popsat... Člověk se musí snažit, aby meziplyn byl hladký a trefit to.

25.4. 2022- tak rakušanda přihlášená na CZ značky. Taková pěkná nová značka...Musím si na ní dávat pozor... Večer v 18.00hod ji na oboustranku přilepím na držák spz domácí výroby a pro jistotu stáhnu stahovačkou... Jedu natankovat a na křížovatce mi to na volnoběh chcípne, tak sjíždím ze silnice a přejedu obrubník a takový křáp. Říkám si to byl stojan.. Startuji a jedu dál, tam, kde je takový pěkný zpomalovací práh/ skok.. Ani neskočím a KŘUP, držák i s Spz se kutálí za motorkou. Takže tá 3hodiny nová spz poškrábaná a ohlá...Nic, dávám do batohu pozůstatky a jedu směr garáž...A na jednom z kruháčů jsem to položil... Zadek mi podjel, ani nevím jak.. (lehký terénní vzorek a 12stupňů) Klasika, hned jsem vstal a motorku jsem šel zvednout. Nic se nestalo, jen lehce oboušený blástr.. Koleno v montérkách zatím dobrý, mám tři spálené místa a kotník taky lehce cítím... Jsem ale spokojený jako blecha, že jsem to položil... Muselo přijít po delší době nějaké BUBUBU...

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 24.06.22 v 23:32 10b.

Pěkná káča

SV-DR
SV-DR napsal 17.04.22 v 12:31 10b.

Úžasná motorka blahoželám a aj trocha závidím