Honda CRF1100L Africa Twin (2021)

Vlastník Machy07
Vloženo 15.4.2022
Aktualizováno 19.4.2022

Chtěl jsem si udělat afriku podle sebe do trošku jiného stylu než mají ostatní ;)

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř

První dojmy - Zvažoval jsem ještě CRF 1000 ale když jsem se svezl na 1100 bylo to jasný, pro mě je to velký motard. Posez vice sportovní jak na 1000 a motor pocitově výkonější s lepším průběhem výkonu.

Doplňky na motorce - Komplet akrapovič vyfuk
Kryt rámu acerbis
Hlavni stojan Honda
Padáky honda
Quickshifter Honda

Měl jsem KTM 690 Smcr byla super na vyblbnutí kravinky.
Ale jelikož na afrikách jezdím dost často v práci vim že se to nekazi.
Toho jsem se u ktm bál.
A po řádném otestování 1100 jsem zjistil že na africe je stejně zábavy jako na 690, ale s tim rozdílem že se nemusim bát že mi to zakuká.
Takže jsem koupil Afriku v trikoloře ;)
Vyhovuje mi ve všech směrech. Je to motorka i na kravinky po zadním se na tom dá jezdit stejne jak na 690 a díky super podvozku jsem v zatáčkách rychlejší jak na motárdu .
Vzhledově je afrika top mezi cesťáky jediné co by to chtělo je více výkonu.
Na motorce proběhlo pár úprav jako třeba komplet racing vyfuk akrapovič, vzduchové filtry od sprintfilter, zeta doplňky, touratech, kotouče od motomastru a mnoho dalšího ;)
Afriku využivám jako velkýho motarda s možností cestovat :)

rpbo47
rpbo47 napsal 16.10.23 v 14:10 10b.

Ahoj krásný stroj mám jenom takovou otázku jak jsi měnil ten akrapovic nevrci ti ten servomotorek od ovládání te výfukové privery?Kupoval jsem to taky toho Akrapa a začal nějak vrcet nebo cválat dík za info

PepoCRF
PepoCRF napsal 13.07.22 v 15:38 10b.

Ahoj Machy,
paci sa mi tvoja uprava. Tiez mam novu Africu a tiez ju nechcem ovesat nicim navyse, naopak ked sa da tak ubrat
Zaujali ma tie mini zrcatka, poradis co je to za znacku? A pripadne ci to staci aspon na zakladny prehlad ci ide nieco vedla a za mnou. Ja pre istotu otocim aj hlavu no nejake zrcatka tam byt musia

diky
Pepo

Sete
Sete napsal 22.04.22 v 07:03 10b.

Krásná Afra

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.04.22 v 08:53 10b.

super

Machy07