BMW F 750 GS (2019)

Vlastník eMZee
Vloženo 13.4.2022
Aktualizováno 8.2.2023

Hodně příjemná motorka, moc dobře se ovládá.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Ochotní, vstřícní, profesionální.

První dojmy - První dojem byl pocit pohodlí, po všech stránkách to je precizně provedená motorka. Ovládání je příkladné, podvozek pomáhá a žehlí nerovnosti na silnici. Výkon motoru pro běžné cestování naprosto dostatečný.

Motorku bych doporučil pro - Je to motorka pro pohodové cestování.

Doplňky na motorce - Kromě vyššího pléga (nejdříve WRS a pak Puig) jsem dokoupil i padáky Heed, kufry GS Vario, blástry, rozšíření bočního stojánku, zadní blatníček, rozšíření brzdového pedálu, kryt quickshifteru, tankvak.

Je to moje druhá dospělá motorka. Rozhodnutí, že vyměním VStroma 650 za GS 750 bylo loni sice neplánované, ale zato bylo rychlé. Za 3/4 roku jsem najel přibližně 15 tisíc km. Jezdím na tomhle středním GéeSu moc rád. Kromě cest po Česku jsme spolu byli v Rumunsku, v německých a rakouských Alpách, ve Slovinsku, na Istrii.

Jezdím více méně jen silnice, pouze výjimečně byla nějaká šotolinka nebo polňačka. Podvozek, brzdy, řazení, celková ovladatelnost jsou na jedničku. Spotřeba je hodně solidní kolem 4 litrů.

S plnými vario kufry a vakem (30 l) na zadním sedadle je i delší cestování úplně v pohodě.

Širon79
Širon79 napsal 18.04.22 v 07:55 9b.

No jasný, podle mě ,dostačující motorka na takový to poježdění.
Tahle barevná kombinace je parádní.

zahadnytajemny
zahadnytajemny napsal 14.04.22 v 08:41 10b.

Ahoj. Moc pěkný model. Barva i to větší plégo ho ještě zvedá. V létě jsem zkoušel na předváděčkách většinu modelů BMW a 750 mě zaujala nejvíc. Podle mě opomíjený model s nejlepším poměrem cena/výkon/výbava od BMW. Hlavně pro sólo jezdce. Měnit svého Stromka za něj nebudu, takový posun by to nebyl a ekonomicky mi to teď nedává smysl, ale kdybych Stromka neměl, byl to jeden z hlavních favoritů. Ať slouží ke spokojenosti