CF Moto 800MT (2022)

Vlastník Motorkari.cz
Vloženo 7.4.2022
Aktualizováno 2.5.2022

Vloženo: 28.04.2022, Uskutečněno: 23.04.2022, Stav tachometru: 650 km, Zhlédnuto: 960x

Sice je z Číny, ale už je pokřtěná... No, takhle to úplně nebylo. Matyldu si v rámci zajíždění vzal Filip na výlety po svém domácím teritoriu, tedy Podještědí, a aby se jen tak neflinkal odnikud nikam, vyrazil na motorkářskou bohoslužbu. Prý aby měla redakční motorka štěstí. Na akci v kostele sv. Kryštofa pořádané motoklubem JAWA Dlouhý Most a římskokatolickou farností v Dlouhém Mostě dorazilo několik desítek motocyklů, mezi nimiž nakonec byla hned dvě céefmota - naše Matylda a jedno starší 650MT.

elvis78 (44) napsal 30.04.2022 v 11:13

CFko vypadá jako velkej advik od Hondy
S tím křtěním to je trošku komedie, že? Podještědí je super

• Na garančce

A máme zajeto! Na servis jsme jeli ještě před dosažením magické tisícovky, Matylda totiž už měla daný program a do servisu mohla buď teď, nebo by se do něj dostala až o pěkných pár stovek kilometrů déle. Ne že by ten mot

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.04.2022
    Uskutečněno: 27.04.2022
  • Převzetí

Na počítadle kilometrů, zobrazujícím se na velkém TFT displeji, svítila velká nula, dokonce jsme si ještě sundávali ochranné fólie. Počasí sice slunečné, ale březnově zalézající za nehty bylo ideální k převzetí stroje, k

Typ: Koupě
    Vloženo: 07.04.2022