CFMOTO 800MT (2022)

Vlastník Motorkari.cz
Vloženo 7.4.2022
Aktualizováno 5.3.2024

Vloženo: 28.04.2022, Uskutečněno: 23.04.2022, Stav tachometru: 650 km, Zhlédnuto: 56x

Sice je z Číny, ale už je pokřtěná... No, takhle to úplně nebylo. Matyldu si v rámci zajíždění vzal Filip na výlety po svém domácím teritoriu, tedy Podještědí, a aby se jen tak neflinkal odnikud nikam, vyrazil na motorkářskou bohoslužbu. Prý aby měla redakční motorka štěstí. Na akci v kostele sv. Kryštofa pořádané motoklubem JAWA Dlouhý Most a římskokatolickou farností v Dlouhém Mostě dorazilo několik desítek motocyklů, mezi nimiž nakonec byla hned dvě céefmota - naše Matylda a jedno starší 650MT.

Milan1963 (271) napsal 05.08.2022 v 11:05

Požehnání motorky ? No...ale třeba pomůže, nastane-li krizová situace.

elvis78 (133) napsal 30.04.2022 v 11:13

CFko vypadá jako velkej advik od Hondy
S tím křtěním to je trošku komedie, že? Podještědí je super

• S novým obutím

Někdo sjíždí gumy na plátno, dokud je tam vzorek, jsou pro něj pořád dobré. Maxxisky na naší Matyldě mají pořád vzorku habakuk, jenomže vzhledem ke stylu používání, kdy toho najezdí opravdu hodně rovně s nemalým poměrem

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.05.2023
    Uskutečněno: 23.05.2023
  • Matylda v novém aneb Sezóna zahájena

Přesně dva měsíce jsme nechali Matyldu u dovozce, společnosti Journeyman, ve Strančicích u Prahy, aby ji na sezónu nachystali do gala. Proběhl roční servis, kilometrově to sice ještě bylo hodně daleko (800MT má interval

Vloženo: 24.03.2023
    Uskutečněno: 23.03.2023
  • Před novou sezónou

Minule jsem sice říkal, že zřejmě nevydržím a vyzkouším, jak se ten softwarový update projevil, ale nakonec jsem to vydržel. A těch pár ujetých kilometrů při cestě pro benzín (prémiový a snad bez biosajrajtu) mi odpovědi

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.01.2023