CF Moto 800MT (2022)

Vlastník Motorkari.cz
Vloženo 7.4.2022
Aktualizováno 2.5.2022

Vloženo: 07.04.2022, Uskutečněno: 25.03.2022, Zhlédnuto: 1 511x, Firma: FIRMA:Journeyman CZ (Praha 4-Háje)

Na počítadle kilometrů, zobrazujícím se na velkém TFT displeji, svítila velká nula, dokonce jsme si ještě sundávali ochranné fólie. Počasí sice slunečné, ale březnově zalézající za nehty bylo ideální k převzetí stroje, který jsme v následujících dnech překřtili na Matyldu. Tak se ukaž, jaká budeš!

stnd (28) napsal 07.04.2022 v 20:22+1

Chlapci, další pokus o redakční deník. Čekal bych že po propadáku na toto téma z Vaší historie se poučíte. Ty staré raději pošlete do… archivu a místo tohoto trapného pokusu napište normální článek. Psát články umíte, je to vaše práce. Do deníků to podle mne nepatří

• Na garančce

A máme zajeto! Na servis jsme jeli ještě před dosažením magické tisícovky, Matylda totiž už měla daný program a do servisu mohla buď teď, nebo by se do něj dostala až o pěkných pár stovek kilometrů déle. Ne že by ten mot

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.04.2022
    Uskutečněno: 27.04.2022
  • Pro požehnání

Sice je z Číny, ale už je pokřtěná... No, takhle to úplně nebylo. Matyldu si v rámci zajíždění vzal Filip na výlety po svém domácím teritoriu, tedy Podještědí, a aby se jen tak neflinkal odnikud nikam, vyrazil na motorká

Typ: Sraz
    Vloženo: 28.04.2022