CFMOTO 800MT (2022)

Aktualizováno 5.3.2024

Deník motorky
Nalezeno 9 záznamů

• S novým obutím

Někdo sjíždí gumy na plátno, dokud je tam vzorek, jsou pro něj pořád dobré. Maxxisky na naší Matyldě mají pořád vzorku habakuk, jenomže vzhledem ke stylu používání, kdy toho najezdí opravdu hodně rovně s nemalým poměrem

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.05.2023
    Uskutečněno: 23.05.2023
  • Matylda v novém aneb Sezóna zahájena

Přesně dva měsíce jsme nechali Matyldu u dovozce, společnosti Journeyman, ve Strančicích u Prahy, aby ji na sezónu nachystali do gala. Proběhl roční servis, kilometrově to sice ještě bylo hodně daleko (800MT má interval

Vloženo: 24.03.2023
    Uskutečněno: 23.03.2023
  • Před novou sezónou

Minule jsem sice říkal, že zřejmě nevydržím a vyzkouším, jak se ten softwarový update projevil, ale nakonec jsem to vydržel. A těch pár ujetých kilometrů při cestě pro benzín (prémiový a snad bez biosajrajtu) mi odpovědi

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.01.2023
    Uskutečněno: 12.01.2023
  • Zazimováno! Nebo ještě ne?

Je tu listopad a po nadprůměrně teplém říjnu už se opravdu podzim hlásí o svá práva. Takže jsem usoudil, že by si Matylda zasloužila už pořádně vypucovat a uložit k zimnímu spánku. Možná ji čas od času probudím, když se

Vloženo: 11.11.2022
    Uskutečněno: 05.11.2022
  • Co nás štvalo a už neštve (nebo míň)

Jak se testovací sezóna blíží ke konci, je víc času se konečně věnovat i Matyldě. Doposud jsme na ní hlavně jezdili, proto ji taky máme, ale bylo pár věcí, které cinkaly zvonečkem, kdykoli jsem na motorku sedl. Jo, až př

Vloženo: 08.10.2022
    Uskutečněno: 28.09.2022
  • Trocha té údržby...

Ač to v deníku Matyldy vypadá, že jsme ji zajeli a někam hned odložili, není tomu tak. Jenom prostě není na nějaké vypisování čas. Už toho zvládla dost. Aktuálně jí na počítadle kilometrů svítí údaj již bezmála 7,5 tisíc

Vloženo: 19.08.2022
    Uskutečněno: 16.08.2022
  • Na garančce

A máme zajeto! Na servis jsme jeli ještě před dosažením magické tisícovky, Matylda totiž už měla daný program a do servisu mohla buď teď, nebo by se do něj dostala až o pěkných pár stovek kilometrů déle. Ne že by ten mot

Vloženo: 28.04.2022
    Uskutečněno: 27.04.2022
  • Pro požehnání

Sice je z Číny, ale už je pokřtěná... No, takhle to úplně nebylo. Matyldu si v rámci zajíždění vzal Filip na výlety po svém domácím teritoriu, tedy Podještědí, a aby se jen tak neflinkal odnikud nikam, vyrazil na motorká

Typ: Sraz
    Vloženo: 28.04.2022
    Uskutečněno: 23.04.2022
  • Převzetí

Na počítadle kilometrů, zobrazujícím se na velkém TFT displeji, svítila velká nula, dokonce jsme si ještě sundávali ochranné fólie. Počasí sice slunečné, ale březnově zalézající za nehty bylo ideální k převzetí stroje, k

Typ: Koupě
    Vloženo: 07.04.2022