Honda ST 1300 Pan European (2004)

Vlastník milko80
Vloženo 6.4.2022
Aktualizováno 6.4.2022

Honda Pan European ST1300 parnik na cestovanie

První dojmy - Pri kupe a prvej jazde to bol obrovsky respekt z vahy a samozrejme aj vykonu. Vaha je na mieste dost citit a manipulacia s nou je naozaj obtiazna. Prve metre ale ukazali,ze vaha sa strati takmer okamzite pri rozbehu

Tak Panaka som si kupil koli tomu,ze planujeme s ladvinkou zacat trosku cestovat a hlavne ze okolie do 150km mame prejdene uz na predchadzajucej motorke Honda Transalp 650 a mna prestalo bavit jazdit tie iste cesty a tiez ma nebavil strach z predbiehania ak som bol nalozeny,proste vykon sa neda nahradit a obcas naozaj chybal,co sa pri Pan European ST1300 urcite nestane,ten ma vykon na rozdavanie este
Neberte to tak,ze by som bol pretekar,to naozaj niesom a ani neplanujem byt,ale pri obiehani par plechoviek treba naozaj davat pozor a dobry odhad ak vam vykon chyba.
Panak je naozaj cestovna masinka,ale planujem s nou behat cez leto aj do prace cca 15km tam 15km spat. Po prejdeni mojich prvych 300km na Pane som postrehol jedine slabsie brzdy,ale tazko povedat ako sa staral predosli majitel,tak ze este budem musiet par veci dokladnejsie pozriet a budem mudrejsi,ale zatial sa velmi tesim a dufam,ze po sezone budem moct napisat kopec peknych zazitkou a skusenosti. Vsetkym prajem stastny navrat domov a kopec krasnych zazitkou na masinach...

Sema
Sema napsal 08.04.22 v 19:10 10b.

Pěkný cesťák

Pupi04
Pupi04 napsal 06.04.22 v 20:24 10b.

hezký křižník
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Valkyria1520
Valkyria1520 napsal 06.04.22 v 20:23 10b.

Vyborna volba. Na paňaku som najazdil pár desiatok tisic kilometrov, ale brzdy sa mi zdali v poho. Pokial však predchádzajúci majiteľ zanedbal údržbu dualneho systemu, možno bude treba prečistiť a dobre odvzdušniť.