Yamaha XV 1100 Virago (1998)

Vlastník Bleděmodrý
Vloženo 3.4.2022
Aktualizováno 3.4.2022

Je to naprostá klasika chopperu s přijatelným výkonem a dobrou ovladatelností

Moto Guzzi California 1100 Vintage: rozhodla cena a momentální nabídka

První dojmy - bez jakéhokoli zvykání vše jak lze očekávat od této kategorie motocyklu

Motorku bych doporučil pro - Hlavně se hodí pro všechny ty kteří mají rádi klasiku s karburátory pro typické pohodové vyjížďky

Doplňky na motorce -

K přesedlání ze Suzuki Intruder, který je též taková klasika mě přimělo pár výhod Viraga a to, že je pro mě pocitově o trochu větší, nepůsobí tak hubeným dojmem a pár neduhů intrudera jako například filtry pod nádrží, baterie která se vyndává komplikovaně spodem bez hlavního stojanu, hlavní stojan je naopak u Viraga , a jdou z něj klidně vyndat i vidle a obě kola. Celkově má virago i vyšší světlost a tudíž v zatáčkách nedrhnu stupačkama jako na intruderu.
Jinak brzdy ač jsou v předu dva kotouče tak nic moc, ale to je u tohoto typu motorek běžné, typické. Tak že jsem celkově spokojen, snad jenom bych časem upravil sedlo abych se mohl i trochu posunout dozadu.

vajdi217
vajdi217 napsal 10.04.22 v 23:20 10b.

Joooó, tak tohle zaslouží pochvalu. Měl jsem skoro úplně stejnou. Dokonce jsem se lekl, že je znovu na prodej a přestříkaná. Ale měl jsem stejný výfuky, ale fanfáry z každé strany. Rád si na ni vzpomenu. Jsou to výborný stroje. Takže fanda Viraga s touhle krasavicí zaslouží za 10

žižala.
žižala. napsal 04.04.22 v 16:13 10b.

Dobrá volba.

Čadil
Čadil napsal 04.04.22 v 12:35 10b.

Dolin
Dolin napsal 04.04.22 v 11:31 10b.