Harley Davidson FLHTCU Electra Glide Ultra Classic (2001)

Vlastník Paarek
Vloženo 29.3.2022
Aktualizováno 3.5.2022

Slušné autobus, pohodlíčko, muzika, brutální zvuk ale taky oproti Midnight Staru pár kilo navíc.Tak si na sebe zvykáme???

První dojmy - Tak samotná jízda je super akorát ta manipulace na místě už je horší. No zkrátka je to Mastodont, ale krásné?? a pohodlnej.

Motorku bych doporučil pro - Určitě těm co už mají něco víc naježděno???

Doplňky na motorce - Doplňků hrozná spousta, vše od Kuryakin ?? plno chromu a to se mi fakt líbí.

Už jsem vzhledem k mému věku nechtěl měnit motorku, s Yamahou jsem byl moc spokojen ale jak to v životě bývá přišla nabídka která se v podstatě neodmítá a tak ještě změna, a proto Harley Davidson.
Ještě si na sebe zvykáme protože Haryk je oproti Yamaze ještě o dobrych 80kg robustnější? a tak pri manipulaci na místě to není úplně jednoduché ale jak se rozjede tak pohoda. No a ten zvuk no paráda??

fatman
fatman napsal 05.04.22 v 20:29 10b.

Tak užívej!
Doufám, že se spolu letos svezeme trochu víc

tomcruise77
tomcruise77 napsal 03.04.22 v 11:55 10b.

parádní kousek. Doufám že si spolu vyjedem.

Guga
Guga napsal 30.03.22 v 05:54 10b.

Krásný kousek

Milan1963
Milan1963 napsal 29.03.22 v 22:27 10b.

Motorka a za 10 bodů. Já jsem do zatím nedorostl... jsem mladík... třeba časem. At' ti dělá radost.

Rybkyn
Rybkyn napsal 29.03.22 v 21:43 10b.

No kolik si myslíš, že ode mě za takovy překvápko dostaneš bodů, když tu 11-ku nemají.
Sedím na pr..li, z hluboka déchám a.. ..mám z Tebe radost! Tento typ motorky (bez ohledu na značku) - kapoty, kufry, hudba a pohodlí vůbec, Ti dle mého ukáže nové obzory a radosti...