BMW R 1200 RT (2006)

Vlastník TomNoh
Vloženo 29.3.2022
Aktualizováno 29.3.2022

Cestovní motorka pro pohodlnou jízdu ve dvou

První dojmy - Říkám tomu dieslová motorka. Boxer je prostě slyšet i cítit. Otáčky jsou spíše nižší. Vše je takové traktorové, robustní, těžkopádné.

Motorku bych doporučil pro - Cestování ve dvou

Doplňky na motorce - Větší plexi

Rád jezdím ve dvou pod stan a není moc motorek, které by to umožňovaly.
Důležité jsou pro mě ESA tedy nastavitelný podvozek, dobré brzdy a nejdůležitější je vyhřívání zadní sedačky .
Měl jsem Skůtr BMW, byl jsem spokojen, jen když jsme ve dvou chtěli předjet autobus tak to bezpečně nešlo.
Je to těžká silniční motorka, takže při otáčení se musí dávat pozor, ale na druhou stranu valí po dálnici mezi kamiony bez mávání ze strany na stranu.
Originální vyhřívání rukojetí i obou sedadel, ESA, elektrické velké plexi, protože jezdíme v otevřených přilbách, dobrá světla, to vše je pro nás nepostradatelné.

Je to motorka pro zkušené, pokud máte špatně podřazeno, rychleji pustíte spojku nebo blbě zabrzdíte, potrestá vás.

Nejhorší je pomalá jízda město, hodně často jezdím na jedničku s promačkávanou spojkou.

Dobrá spotřeba a velká nádrž. Nedovedu si představit jezdit s motorkou, která má na jednu nádrž dojezd menší než třeba 400 km, to aby člověk v zahraničí pořád hledal benzinky. My dáme v klidu 500km na nádrž.

Trinnlee
Trinnlee napsal 31.03.22 v 17:08 9b.

Naprostý souhlas s dieslovou motorkou...mam to take tak. Jinak krasne RT

tomcruise77
tomcruise77 napsal 29.03.22 v 11:11 10b.