renocar_unor

Royal Enfield Meteor 350 (2022)

Vlastník Trautenberg13
Vloženo 28.3.2022
Aktualizováno 27.2.2024

Pohodová ovladatelná motorka .

Motorka koupena od FIRMA:Automotospeed (Češnovice)

První dojmy - Po první vyjížďce spokojenost, perfektně ovladatelná motorka, výkon tak akorát na 350-ku. Jelikož je nová, musím zajíždět a nemohu hodnotit plný výkon.

Motorku bych doporučil pro - Je to pro někoho, kdo nezávodí, ideální na kochací jízdu, je to motorka, která má duši.

Doplňky na motorce - Kožená rolka, kterou jsem přidělal na lištu u zadní sedačky, jelikož se nikam nevejde lékárnička a zámek.
2024 pár úprav přes zimu, otevřený výfuk, demontovány katalyzátory, otevřený kryt vzduchového filtru, endbarová zrcátka. Motorka jede mnohem lépe, celkově lehčí chod motoru, pocitově lepší krouťák od nižších otáček, na rovince drží bez problému 120 km/h, není slyšet typické cvakání a chrastění v motoru.

Tento stroj jsem si vybral pro jeho vzhled a techniku. Dlouhozdvihový jednoválec je prostě totální klasika. Po delší době se vracím k motocyklu a vyhovuje mi jeho ovladatelnost. Jinak další plus je super zvuk! Není to žádný závodník, ale stroj na normální ježdění. Tak už jsem po prvním servisu ve Vintage Garage Strašnice a naprostá spokojenost.

RAK
RAK napsal 26.05.22 v 09:19 10b.

v červené barvě moc pěknej ,já nakonec zvolil steller red ale to proto že jedinej byl k mání ,jinak jsem čekal na žlutou .Bodově jasná 10 b

Targus
Targus napsal 14.04.22 v 20:16 10b.

Motorka nic moc, ale uchvacuje mne to pozadí, na kterém je focena!
To fakt myslím vážně. Pokud jsi to pozadí hledal a vybíral, tak k designu motorky fajn sedí.
Pokud jsi to fotil doma před barákem, nezbývá mi, než závidět krásný kout, ve kterém žiješ.

Neboj, motorku pochválím taky. Na courání po dědině a čumění na sousedky přes plot tak akorát, bych řekl.

SV-DR
SV-DR napsal 10.04.22 v 09:40 10b.

Tá sa leskne ..veľa šťastných km prajem

Pintyo
Pintyo napsal 06.04.22 v 12:15 10b.

stráťa
stráťa napsal 04.04.22 v 11:02 10b.

Přijde mi že skoro všichni koukaj po žluté ale červená je podle mě hezčí.