Honda CB 500X (2022)

Aktualizováno 27.4.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

ruinin
ruinin napsal 27.02.23 v 00:07 9b.

Prosím tě, hluk, turbulence do helmy od štítku se snadno vyřeší zakoupením a přidáním deflektoru, já koupil značkový, kvalitní německý MRA deflektor. Nasadíš, namontuješ teda, a nevíš, co to je turbulence nebo vítr, totální ticho, slyšíš jen motor.

83427
83427 napsal 08.10.22 v 20:19 10b.

Přesně tu samou ve stejné barvě taky chci. Jen místo origo padacího rámu plánuju sadu rámu a šusplechu od https://outbackmoto...a-cb500x-skid-plate/ - přijde mi lepší než rally raid.

Snowball
Snowball napsal 22.06.22 v 12:47 10b.

Myslel jsem, že za ten strašný hluk může moje stará helma, doufal jsem, že se to vyřeší novou helmou. Tu helmu jsem si koupil v roce 2001, posledních 15 let ležela ve skříni, až letos jsem ji vytáhl. Novou si musím koupit tak jako tak, ale teď už teda vím, že hluk na CB500X se výměnou helmy nevyřeší

Pupi04
Pupi04 napsal 03.04.22 v 17:16 10b.

doopravdy dobrá volba , mám stejný motor v jiném rámu, ale naprostá spokojenost
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

WobRetnuh
WobRetnuh napsal 31.03.22 v 08:24 10b.

Gratuluji k dobré volbě . Mám taky CB 500X jen předchozí model. A popravdě se ho musím zastat. Jezdím po okrskách, v pražském hustém provozu, občas dálnice, nebo polnačka na chatu a nikdy, ale opravdu nikdy jsem se ani nepřiblížil nějakému limitu podvozku nebo brzd. Neříkám, že 2022 není o trochu lepší, ale 2019 je normální funkční a super použitelná motorka. Popravdě si nedovedu představit proč přesně by přední brzda měla být nějak špatná. Asi je to hodně o stylu jízdy, ale kdo chce jet stylem brzda-plyn, ten si nekoupí CB500.

jbo
jbo napsal 31.03.22 v 06:53 5b.

MotoStreetBoy
MotoStreetBoy napsal 30.03.22 v 17:24 10b.

Moc dobře jsi vybral, mám stejnou od loňského května, model 2021, jsem úplně nadšenej!

Ladybug
Ladybug napsal 30.03.22 v 10:50 10b.

Skvělé moto, u kterého mě překvapila lehkost spojky. Mám předchozí model, u kterého je spojka tužší ale byl o 2cm nižší, bohužel jak říkáš, při 165cm už je problém dosáhnout s bídou na špičkách, tak mohu jen závidět, jak ji vylepšují. Padáky to jistí Přilbu mám AGV a ve vyšších rychlostech pískala, výměna za vyšší plexi nepomohla, vyřešil to opravdu deflektor na nižším plexi. Jinak vzhledem ke stavu našich silnic je tohle dobrá volba přeji šťastné návraty "kolama dolů"

Petan_b
Petan_b napsal 30.03.22 v 10:24

Řešil jsem stejný problém. I při rychlosti okolo 60km/h ten hluk byl šílený. Vyzkoušel jsem několik přileb a žádný výrazný rozdíl. Měl jsem Shoei GT-Air 2. Používal jsem i špunty do uší, ale tohle není cesta. Nakonec výrazně pomohlo turistické plexi od Kappa/Givi. Pak už to bylo mnohem lepší a špunty jsem vyhodil. Měřím 194cm.

Geodet
Geodet napsal 30.03.22 v 07:35 10b.

Na to plexi pomůže přidělat deflektor. Dával jsem vyšší plexi a nepomohlo. Až deflektor to vyřešil.

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 29.03.22 v 21:20 10b.

Myslím si, že dobrá volba. Po letošním upgradu, předtím ne. Tu RVM Jawu bych nepodceňoval. Měl jsem ji půjčenou a byla příjemná. Ještě lepší pak scrambler 500.

dedikzk
dedikzk napsal 28.03.22 v 21:26 10b.

hodně pohodových km

TRA
TRA napsal 28.03.22 v 12:49 10b.

Myslím, že jsi dobře vybral

Simier
Simier napsal 28.03.22 v 09:06 10b.

Moc hezky jsi to popsal. Hlavně srovnání s dalšími stroji je skvělé. Mašina je nádherná. A po upgradu podvozku a brzd to musí být ještě lepší. Honda si prostě těch pětistovek opravdu hledí a Xko je i mým favoritem této kategorie!