Harley Davidson FLHTK Electra Glide Ultra Limited (2013)

Vlastník kokišek
Vloženo 27.3.2022
Aktualizováno 27.3.2022

Je silná a těžká, ale při jízdě se chová bezvadně. V zatáčkách sedí, těžiště je nízké. Spolujezdce ani necítíte.

Motorka koupena od Patriot USA - Bezvadný přístup

První dojmy - Je to přesně to po čem jsem toužil. Motorka je robustní, lehce ovladatelná, má spoustu ovládacích prvků, včetně rádia, čtyř velmi výkonných repráků. USB vstup na vlastní hudbu a nabíjení, to je úplná bomba. Vyhřívání rukojetí je hodně velká vychytávka na chladný počasí. A ten zvuk, to je balada.

Motorku bych doporučil pro - Už není pravda, že je tato kategorie, jen pro starší ročníky. Kdo má něco naježděno a chystá se na dlouhé výlety se spolujezdcem, tak je to nejlepší volba.

Doplňky na motorce - Už mám namontované nové moderní světlomety, alarm, laděné koncovky výfuků. Uvažuji o zrcátkách.

Je stavěná na dlouhý TRIP. Spolujezdec je jak v bavlnce, ha. Já jsem po této motorce toužil už velmi dlouho, když jsem viděl US policisty na těchto strojích ve státech, tak to ve mě zanechalo stopu a věděl jsem, že právě tato motorka bude ta správná volba. Když jsem jezdil na banditu 1200, tak to bylo taky dobrý, ale při dlouhých cestách se spolujezdkyní to nebylo ono. Motorka je sice silná, ale to pohodlí chybí. Teď je to pro oba vyřešené a nikdo si nestěžuje, že ho bolí zadek. A také jste dost slyšet, takže je to celkem bezpečný mezi auty.

TERAFOSA
TERAFOSA napsal 13.06.22 v 19:44 10b.

Super ...

Kali88
Kali88 napsal 02.04.22 v 10:03 10b.

Harley-Davidson, správná volba

kokišek
kokišek napsal 28.03.22 v 17:10

Děkuji za hodnocení.

Myschan
Myschan napsal 28.03.22 v 10:59 10b.

Pěkná. A to křeslo vzadu

Guga
Guga napsal 27.03.22 v 20:08 10b.

Pěkná strojovna