BMW C 400X (2021)

Aktualizováno Včera v 15:58

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

SennaAyrton
SennaAyrton napsal 09.02.23 v 08:58 10b.

Pěkný, neokoukaný a všude ho neuvidíš
Ale holt BMW, tudíž počáteční investice je vysoká.

janbi
janbi napsal 07.10.22 v 21:03 10b.

Velmi hezký a obsažný popis. Také se mi líbí GSkové svícení, každé oko jiné. Je to nápaditý sympatický znak příslušnosti. Neotřelou odlišnost a ne moc často se na cestách opakující vzhled umím také ocenit.
Navíc k motorkovému projevu se také přikláním, není to jen tak obyčejný skútr, má i něco navíc od běžných standartů.
Rád budu sledovat další zkušenosti, je to zajímavé.
Pokusím se doplňovat i u sebe, servisní zkušenosti, výbava apod., jsou cenné.
(Však než jsem rychle vybavil své GTčko, tak mne to myslím stálo dost zbytečných peněz za doplňky, které mohly být i alternativní, neznačkové. Ale, zpět se ohlížím nerad. )

Bekmen
Bekmen napsal 11.04.22 v 22:25 10b.

Skvělá recenze

.Banán.
.Banán. napsal 09.04.22 v 20:18 10b.

Krásnej skútr. Ať spolu najedete spoustu km!

Trinnlee
Trinnlee napsal 31.03.22 v 17:14 10b.

Hodne zajimavy skútr..asi ho clovek neuvidi na kazdem rohu jak forzu a pod. Ale jak jiz psaly ostatni dej nam možnost si ho prohlednout poradne a udelej nam par lepsich fotek.

janpoko napsal 31.03.22 v 16:23

Targus> Ahoj, design je takový jiný. Z boku a ze zadu to není divoký, předek je pak prostě odlišný. :) Jasný fotky dodám. Nafotil jsem jak to bylo nový na podzim a pak během zimy to bylo takový olezlý od soli. Příští týden bude velký mytí a pak sem toho nasypu hromadu :) Na další sezónu udělám nějakou clonku na chladič z linolea. Pořád jsme doufal, že najdu něco Aliexpressu. :)

Targus
Targus napsal 31.03.22 v 10:12 10b.

Deset za hodně slušnou recenzi.
Mašinka se mi moc nelíbí, páč jsem stará konzerva. Možná kdybys tak neskrblil fotkami...?
Poprosím za budoucí čtenáře pár foteček přidat - z boků a zezadu, případně z posezu řidiče "za plégem". Co ty na to?
S teplotou vody asi tolik - je jasné, že v Ojroříši nikdo nepočítal s "bláznem z Práglu", který na tom bude lítat v takové kose. Chce to lehce přiclonit vstup vzduchu k chladiči, zbytek doladí vrtule za chladičem, která by měla spínat lehce pod 90°C.
Přeji mnoho km bez nepříjemností (nejraději úplně všechny ).

janpoko napsal 30.03.22 v 09:40

Johnny99> Díky! No s tou cenovkou je to relativní, nekupoval jsen to na jednu sezónu. Chtěl jsem stření scooter, co by dobře jezdil, měl nějaký ty vychytávky a ještě se mi i líbil. Takže to dopadlo takhle. :) Třebas to vyhřívané sedlo a gripy, to je v chladném počasí k nezaplacení. Takže přímý konkurenti Yamaha XMAX 400 nebo Honda Forza 350 jsou super scootery, ale vždycky mi u nich něco chybělo. Navíc když jsem to řešil na podzim, bylo to s dostupností všelijaké.

Johnny99
Johnny99 napsal 28.03.22 v 13:56 9b.

Hezkej stroj i recenze. Proti konkurentům ale o dost vyšší cenovka. Ať slouží.

1Pegas
1Pegas napsal 28.03.22 v 11:22 10b.

Jarda
Jarda napsal 28.03.22 v 10:54 10b.

janpoko> Super recenze, díky za ni. Na skútrech jezdím již přes 15 let a povídání typu "kdo jezdí na skútru není motorkář" nebo "skútr není motorka" jsem slyšel spousty. Jsou to jen kecy lidí, kteří si to nikdy nekoupí. Kdo bydlí ve městě nebo dojíždí ví své, že skútr je skvělej.

walda1> Zkus si Yamahu T-Max a pak mi říkej, že skútr není motorka. Ti naprásám na té tvé motorce v zatáčkách prdel.

FrogySkoky
FrogySkoky napsal 28.03.22 v 09:14 10b.

Také přemýšlím o tomto skútru. Fajn počtení

janpoko napsal 27.03.22 v 22:23

Pro pana walda1. Scooter není motorka, to víme všichni. Proto píši recenzi na scooter. Trochu nechápu tvůj komentář a hodnocení. Můžeš nám to prosím vysvětlit?

KALUP
KALUP napsal 26.03.22 v 23:54 10b.

máš to pěkně popsaný

Crank
Crank napsal 24.03.22 v 22:22 10b.

Tak ať slouží. Vývoj tohohle skutru mě stál kus života :).

Myschan
Myschan napsal 24.03.22 v 14:48 10b.

Pěkná recenze i pěkný skútr

Milan1963
Milan1963 napsal 24.03.22 v 13:51 10b.

Jofré
Jofré napsal 24.03.22 v 13:50 10b.

Moc hezky popsaná motorka (skutr je taky motorka a ne že ne). Asi dobrá volba. Gratuluju.