BMW R 18 (2021)

Vlastník Milimetrovej
Vloženo 17.3.2022
Aktualizováno 23.3.2024

Takový vlak na silnici, motor je silně navykový. Prostě bomba

Motorka koupena od FIRMA:Motoman - Centraro Corp (Brno-Trni - Bezproblémová dohoda a spokojenost.

První dojmy - Na první pohled velka neohrabaná motorka, ale opak je pravdou a to nej je motor. Neuvěřitelnej zátah.

Doplňky na motorce -

Sháněl jsem něco na pohodový ježdění a tak jsem pořídil k 1200 gsa DOHC většího co se týče obsahu, ale velikostně menšího bratříčka.

No jelikož je moto nové tak mě čeká prvních 1000 km zajížděcich, no jelikož i do těch 4000tis otáček to jede jako z praku tak to nebude žádný opruz. Malá výtka je k sedlu kdy po ujetí asi 150km už cítím zadek, ale to se časem vyřeší, protože na r18 je spousta doplňků a customizace je opravdu rozmanitá. Spotřeba cca 5,5 ale kdo by to řešil. Po ujetí více km doplním další info.

Tak mimo sezonu jsem pořešil sedlo a dodal pár doplňků abych ji trochu odlišil od jiných (vlastně jsem žádnou jěstě na cestě nepotkal, ale prostě aby nebyla uplně fabrická).

novekostatko
novekostatko napsal 08.03.24 v 16:17 10b.

Nádherná garáž. To už chce pořádnej zámek nebo ochranku

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 16.05.23 v 22:45 10b.

Parádní brko. Vidím ji poprvé a líbí se mi na jedničku. V singlu a´la bobber je skvělá. Máš výjimečně dobrý vkus, tedy z mého pohledu. Za mě jasných 10b.

Tiger_800XC
Tiger_800XC napsal 05.11.22 v 12:05 10b.

Mark09
Mark09 napsal 30.06.22 v 17:45 10b.

Dzawar
Dzawar napsal 08.04.22 v 09:27

Hodně zážitkovej stroj , hlavně od hóóó´dně nízkých otáček , co se děje je fakt pocit velký síly ! . Navíc motorka co vypadá jak motorka , je nádherná . Myslím , jedna z nejhezčích od roku 2020. Pro mě