Honda X-ADV (2021)

Vlastník janbruss36
Vloženo 17.3.2022
Aktualizováno 17.3.2022

Úžasný stroj, který hodně překvapí i zkušeného motorkáře

První dojmy - Myslel jsem že po té spoustě motorek co mi prošlo rukama už mě nic nepřekvapí, ale stalo se

Doplňky na motorce - Zatím jen cestovni štít, ale už je na cestě zadní nosič, kufr, brašna před nádrž, kryt motoru a dále se chystám na boční kufry, padací rámy, kryt předního světla, stupačky do terénu, přídavné světa a pak se uvidí co dalšího najdu

Zatím ho mám pouze dva týdny, ale byla to láska na první pohled.
Říkal jsem si že investovat spoustu peněz do nové motorky je nesmysl, protože existuje spousta starších motorek za slušnou cenu a je blbost investovat více do motorky, kterou používám jen občas a to pouze když je venku krásně a teplo, než do auta, které využívám každý den, ale tady se nedalo kam uhnout.
Je třeba se trošku povozit aby to člověk pochopil, protože z fotek a videí jsou pouze velice zkreslené informace a skutečnost je úplně jiná.
Střídal jsem motorky jako ponožky, ale teď už jsem konečně našel ten pravý poklad

Trinnlee
Trinnlee napsal 31.03.22 v 17:20 10b.

Tohle je tak krasna bozi uchylarna..uz prvni generace byla ? ale tohle vylepsily do maxima. Asi si budi muset zajet do hondy a zkusit ji.

Samíc
Samíc napsal 24.03.22 v 18:15 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 19.03.22 v 23:19 10b.

super

Leatherboy
Leatherboy napsal 18.03.22 v 10:37 10b.

Jak tak na ní koukám, vcelku zajímavý stroj, i když ani ryba ani rak, jeví se mi prakticky. Výkon na svezení zadku stačí, endurko říznuté skútrem a automatická převodovka, kukuč trochu sportovnější. Do terénu by mi asi automat překážel a naopak chyběly klasické stupačky, ale koukám, že ty hodláš pořizovat, to bych pak docela rád viděl fotodokumentaci, až dokončíš to popisovaný celkový tunění Podle specifikace 236kg, to už ale chce kus chlapa

Tak ať Ti to nadšení dlouho vydrží!