KTM 1290 Super Adventure (2020)

Vlastník Montebo
Vloženo 8.3.2022
Aktualizováno 8.3.2022

Brutální výkon, záběru za plyn a na ksichtu hned rohlík.

Motorka koupena od KTM Autonova Brno

Honda CRF1100L Africa Twin: důvod neuveden

První dojmy - Nemohl jsem z ní slézt

Motorku bych doporučil pro - Kdo má rád adrenalin a chce hodne nájezdit.

Doplňky na motorce - Padáky

Přecházel jsem z HD, ohromný rozdíl. Tuto motku jsem jsem si vybral abych se ještě na stará kolena vyřádil. Dává to skvěle na silnici ale neboji se ani terénu. Projela se mnou velkou část Evropy a na to že je to KTM (ko…t tlačí motorku),nikde mě nenechala. Je super na delší cestování.

steve2
steve2 napsal 11.03.22 v 19:17 9b.

Ja jsem tam dal vyšší a širší plexi od Givi a je to pohoda i ve 200.

Brukev
Brukev napsal 09.03.22 v 10:34

Naopak, já to řeším stejně... koupil jsem už 3 plexi a skončil jsem tak, že jezdím bez plexi ... takže mám supercestovního naháče ... výhoda je že se nepotí plexi v helmě a v létě to pomůže... jen to snižuje cestovní rychlost ... děkuji za reakci .. sem rád že v tom nejsem sám, protože jinak je ta motorka super...

Montebo
Montebo napsal 09.03.22 v 09:58

Na hluk jsem si prostě zvyknul. Je teda pravda, že i když používám intercom, tak ho někdy skoro neslyším. Řešit hluk jsem vzdal a nahradil adrenalinem. Toto jsi asi slyšet nechtěl :). Roman

Brukev
Brukev napsal 09.03.22 v 09:03 10b.

Jak jinak než 10 bodů ... je to prostě super stroj. Mám prosím jeden dotaz. Vidím, že cestuješ s helmou s kšiltem a plexi. (Já neustále řeším aerodynamický hluk a pořád si nevím rady )... řešíš to taky nějak nebo s tím problém nemáš ? děkuji Mirek