renocar_unor

Aprilia Tuono V4 1100 Factory (2021)

Vlastník pycha
Vloženo 19.2.2022
Aktualizováno 24.5.2023

Ten nejlepší naháč na světě a podle mě the best Bike ever

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník)

První dojmy - tuono už mám třetí, takže bylo jasný, že zase padne do ruky. Ale moje překvapeni bylo, že oproti 2019 je to trochu jinak a ergonomie se změnila. Motorku jsem rovnou osadil akrapem s race mapou a je to znám na lepším průběhu díky odstranění euro nesmyslu.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je určitě pro zkušenější zralé jezdce co chtějí univerzální stoj na okruh i silnici.

Doplňky na motorce - Akrapovic s race mapou. Padáky t-Rex Racing a evotech. Vylepšena grafika. Otočený řazení. Držák spz evotech. Clipon řidítka od probrake.de. Kovany ráfky original Aprilia RSV. Ochraná folie r and g

19.2.2022 Dneska bylo Ideální počasí na zajíždění. Sucho, sluníčko a sůl díky pár dní dešťů opršela. Když mě ten nejlepší prodejce Hruby Nééasi ? předával v K2 moto nového tuňáka, myslel jsem, že se k zajíždění dostanu až tak na konci března, ale díky příznivému počasí jsem začal už teď. Větší chladno je pro novy motor lepší, tak není na co čekat. Po ujetí prvních 400 km musím říct, že téhle model je opravdu zase o kus lepší a to jsem ještě nemohl poradně zatahat. Největší změna co jsem zatím zaregistroval je ergonomie. Nejvic mě překvapila nová nádrž a delší sedlo, díky kterým máte větší možnost zvolit si jízdní pozici?. Naprosto úžasná je možnost změnit si nastavení podvozku za jízdy. To mě u modelu 2019 strašně štvalo. Musel jsem pokaždé zastavit a změnit. Tak jsme to radši ani neměnil. Rozbitou silnici jsem přetrpěl a jel dál bez změny nastavení. To už je teď minulostí ?. Další super věc je nastavitelná motorová brzda. Rád v provozu brzdím motorem a tak oceňuji možnost si ji nastavit bez nutnosti změny mapy. ? jsem zvědavý, čím mě ještě překvapí, až budu moci pořádně zatopit ?.
Zatím jsem ze změny nadšený a jestli někdo vlastníte model 2019-20 a váháte z výměnou, tak určitě doporučím do toho jít, dokud jsou ještě na slevě. Myslím, že Petr v K2 tam ještě 2-3 má skladem. Pak zas budou daleko dražší.
Opět jsem se přesvědčil, že tuňák je
The best Bike ever Aprilia.
Streetfighter si muže svoje koně strčit do letmáče a odletět na těch svých křídlech někam ?

1.7. Máme za sebou téměř 5000 a dva okruhy. Povedlo se mě doladit komplet nastavení a doplňky teď je to teprve bomba. Kovaný kola i když jsem tomu nechtěl věřit jsou opravdu znát na ovladatelnosti a nelituji peníze do nich vložené.
Zkusím jsme taky clipon řidítka od probrake.de a asi nejlepší mód hned po výfuku s race mapou. Ještě po doštelování podvozku jsme z motorky úplně nadšený. Na okruhu jsem vyzkoušel práci elektroniky a oproti 2019 je to o hodně lepší a plynulejší??.

MC88
MC88 napsal 25.07.23 v 19:13 10b.

Vsecko cajk ..jen by me zajimalo proc sis rovnou nekoupil RSV4..? Vzdyt to co si do toho nasypal, ty riditka atd.. umim si predstavit dalsi upravy, cas, penize, uz se blizi kapote.. navic jezdis ocividne dost okruhy...

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 04.05.22 v 16:28 10b.

Nic lepšího pro kombinaci okruh/silnice/funkčnost v real světě asi neexistuje.
Božská královna všech naháčů v novém kabátě.
I když ty starší se mi líbili asi krapet víc.

Bazalka
Bazalka napsal 01.03.22 v 16:14 10b.

Kasinak
Kasinak napsal 28.02.22 v 21:16 10b.

Mazel!

Normik
Normik napsal 24.02.22 v 18:32 10b.

Po stránce odvodu spalin tam vidím ještě potenciál , ale jinak jako že jo...