Honda CBR 600F (1996)

Vlastník vw-mm
Vloženo 5.2.2022
Aktualizováno 5.2.2022

Muj prvni motocykl Znacky Honda, model CBR 600 PC31. Spolehlivy stroj kery jede 230 KM H.

První dojmy - Chtel sem puvodne motocykl s karburatorem, mam rad pri podrazovani, bublani a strileni z vyfuku, strikacky se muzou jit zahrabat. Spotrebu mam okolo 5,8 jezdivam dalky. Ale umim jezdit i trochu z vostra.

Motorku bych doporučil pro - Pro me.

Doplňky na motorce - Vyfuk Hurric

Tak jsem chtel stroj na kterym bych se ucil jezdit, plno lidi mi rikalo jako na zacatecnika 100 PS je moc. Ruzni motorkari mi rikali ze se na tom zabiju, nebyla pravda, decham do dnes. Je to o hlave. Je pravda ze jsem se malem prizabil u Brna kdyz jsem jel od Orechova jsem na jare 2017 Srazil srnku ktera me skocila pred motocykl primo sem ji sejmul prednim kolem pri rychlosti 70.

Sklouzl jsem se na pravyy bok a nekolik metru jsem klouzal po asfaltu mel sem kozenou bundu ale dole jen dziny.

Zastavil jsem se v protismeru a nemohl jsem stat- 5 Aut projelo vyhlo se me nikdo nezastavil, takovy jsou cesi kurvy.

Jel motorkar ktery za rychlou jizdu prisel o ridicak, ten zastavil, pomohl me vstat, omluvil se a rekl mi ze ho nesmi zastavit policie jinak pujde na rok do vezeni, mareni vykonu ale tenhle kluk mi pomohl.

dasturm
dasturm napsal 12.02.22 v 22:25 10b.

Moc hezka motorka. Skoda, ze na tom okruhu ti tak lilo. Uvodime se v Horicich

aikon1
aikon1 napsal 06.02.22 v 18:25 10b.

Pěkná klasika

vw-mm
vw-mm napsal 06.02.22 v 17:32

Ahoj, mam nejaky videa ze zavodu z Horic, Frohburgu, Hockenheimringu, z Masarykova okruhu. Mam rad motorismus, na Jare snad dojedu do Horic

Tady jedno video paleni gum po zavodech.

nevo7
nevo7 napsal 06.02.22 v 17:04

Tak idem do Hondy, za každým rohom iná ženská.

Pupi04
Pupi04 napsal 06.02.22 v 13:49 10b.

Hezká
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu