Honda CBF 1000 (2013)

Vlastník Garrus
Vloženo 2.2.2022
Aktualizováno 2.2.2022

Motorka která mi naprosto vyhovuje. Hodná cestovní, pro jízdu ve dvou i s kufry.

První dojmy - Jsem naprosto spokojený. Motorka je přesně taková jak byla popsána v recenzích od jiných uživatelů. Odpustí celkem dost chyb při jízdě. Někomu vadí, že je nárůst výkonu lineární, mně to naopak úplně vyhovuje. O kolik otočím plynem, tolik výkonu dostanu. První jízda byla na jednu stranu 'masakr' s pusou od ucha k uchu. Prostě skoro v 50 letech po 25 leté pauze velká motorka. Na druhou stranu mi přišlo, že jsem do ní zapadl jak zadek na hrnec.

Motorku bych doporučil pro - Nechci se opakovat, už to zde psali i jiní majitelé této motorky. Pokud se vracíte po delší době k ježdění a plánujete cestovat, ta s CBFkem určitě chybu neuděláte.

Doplňky na motorce - Zatím pouze CNC lámací páčky, padací rám Ibex, topcase Shad 58x.

Jsem fakt prcek, 170cm není žádný zázrak, ale tady dosáhnu v pohodě na zem. Ze začátku byla přeci jen trochu těžší, hlavně co se týká ovládání na místě. Ale po pár lekcích v motoškolách a blbnutí s motorkou na parkovišti se to zlepšilo. Tím si nemyslím že umím jezdit, pořád je se co učit. V recenzích se píše, že jsou rezervy na podvozku při větším zatížení a rychlostech. No já se zatim na hranici nedostal. I když jsem na okruhu zbrousil hlásiče. Za mne neskutečný pocit.:) Zmizeli dokonce i po.. er proužky. I když mne okruh neláká, prostě jsem to chtěl zkusit a nelituji toho. Máme za sebou už pár výletů s drahou polovičkou. Úplně bez problémů. Motorka má pořád dost výkonu např na předjíždění. Také se celkem dobře všude vejde. Je úzká a zatím jezdím jen s topcase, takže neřeším šířku s bočními kufry. I když už jsou v plánu v tomto roce. Do nějakého terénu tahle motorka určitě není. I na šotolinové cestě cítíte, že to není úplně ono. Na asfaltu naprosto v pohodě.

JardaBar
JardaBar napsal 02.02.22 v 19:43 10b.

Je parádní. (asi krom hmotnosti) Až mi šestka nebude stačit je to adept.

PSanec
PSanec napsal 02.02.22 v 19:23 10b.

Velmi dobrá volba.Je to Honda, takže tě čeká bez problémové ježdění. Přeji jen super km.