Čína 250 (2021)

Vlastník CB1000R
Vloženo 2.2.2022
Aktualizováno 2.2.2022

Malé, lehké "motokolo" určené na blbnutí s juniorem po loukách a polňačkách.

První dojmy - Příjemně mě překvapila lehkost a ovladatelnost motorky. Uzoučká, krásně ovladatelná. Moto je cca 2 měsíce stará. Najeto na ní mám pár metrů kolem garáže, ale první dojem fajn.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoli na blbnutí, kdo nechce jezdit hard enduro a motocross. Ideální i pro mladý kluky a holky na naučení, aby získali základy a nemuseli se bát, že jim motorka urve ruce a po přídání plynu ujede pod zadkem ;-)

Recenzovat není zatím co.
Moto jsem teprve dovezl a najel na ní sotva pár metrů kolem garáže.
Je to čína a tak k tomu přistupuju. Koupil jsem ji primárně proto, abych měl na čem jezdit se synem po polňačkách a maximálně nějakých šotolinkách a nemusel trápit moje XRko. To má využití úplně někde jinde :)
První dojem z 250 ccm motoru je pozitivní. Všude jsem četl, jak je to líný, jak to nejede. Jasná věc, je to 4 takt a výkon 14,5 kW není nijak uhrančivý a ruce to netrhá.
Moto je příjemně do lehka zpřevodovaná, pro moje potřeby k uhlídání synka bude dostačovat. Samozřejmě to není crosska a motorka na hard lítání a blbnutí.
Uvidíme, co to vydží, co z toho opadá a hlavně jak bude držet motor.
Cena nové motorky je 51.990,- Kč. Mně se povedlo ji sehnat za téměr poloviční cenu. Původní majitel se stěhuje do Španělska a na prodej celkem chvátal. Byla by škoda nabídky nevyužít.