Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob custom (2016)

Vlastník kldr
Vloženo 19.1.2022
Aktualizováno 19.1.2022

Je to nízký, těžký, hlučný, klepe se to, uveze to málo lidí a nákladu.

Yamaha XV 1900 Raider: Jel jsem se podívat na Raidera a vedle stál vystavenej Street Bob. jediný co mi na něm vadilo, bylo to, že už byl prodanej. Tak jsem si objednal dalšího a jen čekal.

První dojmy - Bude tam foukat, pršet a zima. Brzdit to určitě nebude, v zatáčkách budu furt drhnout. Určitě z toho poteče olej a nechám kvanta peněz za náhradní díly - páč to není nic spolehlivýho. Celkově je to předpotopní nespolehlivej krám.

Motorku bych doporučil pro - Ideální je to pro toho, kdo ji bude mít jako doplněk k něčemu na čem se dá pohodlně cestovat delší štreky

Doplňky na motorce - Je to dovoz z Ameriky, takže v techničáku je hromada vyjímek + další úpravy od serie (sníženej podvozek, koncovky VaH, kufry)

Najeto nemám nic, takže nemá cenu nic hodnotit a komentovat. Auta si kupuju podle praktičnosti a potřeby. U motorek to dělám obráceně - kupuju je jako prostředek k odreagování a ne jako pracovní stroje. Tudíž nijak extra neřeším názory ostatních ani spolehlivost a návratnost pořizovacích a provozních nákladů. Buď se mi líbí (a pak jsem ochotný leccos přehlížet), nebo ne (a pak mne výhody nezajímají).

rancher
rancher napsal 27.01.22 v 11:02 10b.

Každý jednou skončí na hárleji ..

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 23.01.22 v 14:03 10b.

Ja mam oba. Raidera i Boba. Boba tedy o neco starsiho, jeste bez tech vyssich riditek. Na tomhle jsem sedel taky a starsi Bob je vyrazne vetsi.
Raider lepe brzdi a ma pohodlnejsi podvozek, ale HD to valcuje motorem, ktery se nemusi vubec tocit a jede a jede.

kuklic
kuklic napsal 20.01.22 v 19:22 10b.

Street Bob je v poho. Spolehlivej, jezdi, brzdi a ve meste jede bez problemu na 305 kg.

Guga
Guga napsal 20.01.22 v 15:35 10b.

Hezky pěkně ty

PSanec
PSanec napsal 20.01.22 v 12:53 10b.

Moc pěknej Haryk,a je blbost,že je nekvalitní a nespolehliví. Do roku 2017 dělal Harley ještě dobré motocykly.Určitě budeš spokojenej,ikdyž dovoz z USA je vždy troch riskantní.Přeji jen super km.