Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2011)

Vlastník Pája-XV
Vloženo 17.1.2022
Aktualizováno 17.1.2022

Je to malý autobus, jak prohlásil kolega, ale mě se líbí

Harley Davidson Electra Glide Standard: Váha, cena...

První dojmy - První dojem, je to kolos, ale překvapivě sedla mi. Na svou velikost a váhu docela slušně manévrovatelná na místě. Nedobré zpřevodování při nízké rychlosti, tedy hlavně v obcích nebo ve městě.

Doplňky na motorce - Zakoupeno s bočními kufry a batwingem.
Dokoupen zadní kufr s opěrkou.
Vybaveno výfukem Cobra, který trhal uši a po 300km mi rezonovala hlava. Šílenost, hned jsem častečně utlumil a scháním originál.

Vybral jsem proto, že od mladých let slintám po HD elektra a toto hodně vzhledem připomíná. Elektra mě odrazuje váhou a v neposledním cenou vs stáří a olítanost.
Tento stroj zakoupen s minimálním nájezdem.
S tímto mám najeto zatím cca 600km, takže brzo na nějaké hodnocení, čas ukáže.
Zatím spokojenost, pohodlné ovladatelné, jen to řazení při 50km/ v obcích buď pod otáčkama, nebo točí jak vrtačka.
Určeno asi primárně jako hltač km na dlouhé trasy mimo zástavbu.
Překvapila mě spotřeba 5 - 5,5l na 100km kterou jsem ze zvědavosti po koupi sledoval pro porovnání se starší xv1100 virago (6,5l).

KlasikHT
KlasikHT napsal 18.04.23 v 12:28 10b.

Super. Kde jsi pořídil ten zadní kufr? Chci tu svou do budoucna taky osadit batwingem a kufrem s operkou na ocas.

vajdi217
vajdi217 napsal 24.01.22 v 20:27 10b.

Fakt pěkná, chválím. Na první pohled říkám HD, a on to japonec . Přeju jen příjemný kilometry s novým ,,hltačem" . Virago sice taky skvělý, ale tohle je jiná liga. Píšu z vlastní zkušenosti.

H11AS
H11AS napsal 24.01.22 v 15:46 10b.

Nádherná mašina... Hooodně radosti ...

PSanec
PSanec napsal 24.01.22 v 12:44 10b.

Překrásná japonská cestovní jmotorka.Jen super km

pkkaca
pkkaca napsal 18.01.22 v 20:05 10b.

Paráda