Suzuki DR 800 Big (1993)

Vlastník Vena1971
Vloženo 16.1.2022
Aktualizováno 16.1.2022

Doktor v bílém plášti. Obrovské železné srdce v jednom valci.

Motorka koupena od přímo od majitele

Honda XRV 750 Africa Twin: Doktora mám od mládí v srdci

První dojmy - Koupil jsem bez testovací jízdy a věřil, že to bude ono.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co mají rádi poctivě železo

Doplňky na motorce -

Po dvou letech v sedle Indian Scout Bobber jsem zatoužil po druhém stroji v garáži s ambicí dostat se trochu do lehčího terenu a hlavně byt schopen a ochoten se v něm vrtat v garáži svépomocí.
V inzerátech jsem narazil na ročník 93, prodávající na mě zapůsobil seriózním dojmem a tak jsem na začátku prosince zaprahl vozejk a vydal se na celodenní výlet do Jeseníků a zpět.
Pro účel přepisu jsem potřeboval evidencku na STK a už jsem nechtěl otravovat rodinu, ať mi to pomůže zas hodit na vozejk. Přestože napadl u nás sníh, tak jsem s respektem a odvahou usedl do sedla a zvládl těch cca 10lm tam a zpět bez úhony.
První novoroční víkend, kdy se udělalo docela hezky, jsem si udělal cca hodinku po okolí a byla to paráda. Sice si na sebe teprve zvykame, ale je to úžasný a trochu splněny sen z mládí, kdy jsem doktora poprvé viděl někdy začátkem devadesatek a ze své MZ 150 koukal s úžasem...
V garáži už nějaké práce proběhly abych zjistil, kde co je. První mensi projekt bylo útesneni nadrze, která drobně protékála v horni části ve svaru, když se natankovala plná. Použil jsem opakovaně dvouslozkove epoxid lepidlo na kov, tak uvidíme.
Take jsem objednal nové gumy, protože ty stávající, už toho měly dost za sebou. Vybral jsem Mitas E09.
Už aby bylo jaro!

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 27.01.22 v 12:30 10b.

BIG je BIG... moc bílejch Bigu vidět není,o to víc mu to sekne

aikon1
aikon1 napsal 23.01.22 v 11:34 10b.

V te bílé daleko mladší motorka než reálně je

33.petr
33.petr napsal 23.01.22 v 09:14 10b.

moc pěkná...

Kali88
Kali88 napsal 20.01.22 v 18:44 10b.

V bílé je to fakt dobrý, konečně po nějaké době si tu někdo plní sen. Navíc ten největší jednovál nesklame ani trochu. Je to mazec. Ať to jezdí

Pedl
Pedl napsal 18.01.22 v 15:11