BMW R 1200 GS (2016)

Vlastník CryptoRider
Vloženo 16.1.2022
Aktualizováno 25.8.2022

BMW 1200 GS je právem legenda mezi cestovními endury. Na svou váhu extrémně dobře ovladatelná motorka, kterou i přes její brutální výkon zvládne každý.

Motorka koupena od FIRMA:Martymoto (Říčany)

Triumph Tiger 1200 XC: GS zvládá o něco líp terén, je ovladatelnější a podle mě má hezčí zvuk + dvouválce jsou mému srdci bližší, jinak je Tiger skvělá motorka.
KTM 1290 Super Adventure R: Pro mě je zásadní problém design předního světla, strašně se mi nelíbí ale jinak je KTM úžasná mašina.
Honda CRF1000L Africa Twin: Měl jsem možnost jet pouze na DTC verzi a ta mi nesedla a do GS jsem se zamiloval po první jízdě, ale jinak neni Africe asi moc co vytknout.
Yamaha Tenere 700: Super motorka, ale mám rád trochu větší výkon a moc se nehodí se pro jízdu ve dvou. Skvělá motorka do terénu

První dojmy - Váhal jsem mezi Triumph Tiger Explorer 1200 a BMW R 1200 GS, Triumph mi opravdu hodně sednul a myslel jsem si, že ho Bavorák nemůže překonat...no a pak jsem se na GS projel.

Motorku bych doporučil pro - Podle mě je to skvělá motorka jak pro naprostý začátečníky tak pro ostřílený jezdce.

Skvělá motorka, od 20. července 2019 do jara 2022 jsme najeli cca 70 000 Km a neměl jsem s ní jedinej problém. Jezdím jak silnici tak offroad.

S motorkou jsem naprosto spokojen a můžu ji vřele doporučit.
Pár věcí, který mě na týhle mašině fakt baví:
+ Ovladatelnost
+ Univerzálnost
+ LED světlomety
+ Quick Shifter

raser
raser napsal 18.01.22 v 09:47 10b.

Co dodat a 10b

Sete
Sete napsal 17.01.22 v 08:20

Jasný, rozumím

DejvGSR
DejvGSR napsal 17.01.22 v 05:36 10b.

Krásný stroj, krásná místa, velmi dobré používání.

CryptoRider
CryptoRider napsal 16.01.22 v 20:12

Hehe, no jasný. Já to myslel tak, že když za to zatáhneš tak to jede. Nemá to smysl srovnávat ze silnicema tam je to jidne. Super Adventure, nebo třeba Multistrada jsou taky trochu nařáchlejší, ale víš jak jsem to myslel ne

Sete
Sete napsal 16.01.22 v 19:57 10b.

Pěkná brambora
Pobavil mě "brutální výkon" Ale asi hraje roli co jsi jezdil předtím, třeba po Transalpu se těch 125k může zdát brutálních