PROFIL MOTORKY

Moto Guzzi V7 Special (2021)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Le-wi
Vloženo 14.1.2022
Aktualizováno 14.1.2022
Zobrazeno 3 960x
HODNOCENÍ PROFILU OD 28 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Krásná, modrá, nádherný zvuk legendárního motoru, který dostal v tomto modelu mnohem víc koníků i krouťáku.

Více fotografii

Motorka koupena od Investom Zlín - Maximálně se snažil a dodal i objednané doplňky, které nebylo jednoduché sehnat.

Výška jezdce: 168 cm

První dojmy - Já dostanu krásně na zem, cítím se na ní mnohem bezpečněji. A ono se na ní moc dobře sedí. I když nevypadá, má docela odpich, musím být opatrnější. Krásně se vodí. Ta je přesně pro moji postavu a pro můj styl ježdění. Velký úsměv od první jízdy :-D

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :-) A pro ty, kterým se líbí, mají rádi klasické tvary motorek, vzduchem chlazené legendární motory MG a vyhovuje jim spíš klidnější styl ježdění.

Doplňky na motorce - Plexi, padací rámy, držáky bočních brašen a boční brašny - vše originál Moto Guzzi.

Recenze

Vůbec jsem neměla v úmyslu měnit moto. Byla jsem spokojená s cestovní Hondou NT 700 V Deauville, jen na mě byla docela těžká a vzhledem k její a mojí výšce a pohodlnému a širšímu sedlu jsem stála na špičkách. Na místě to pro mě bylo obtížnější, ale při jízdě maximální komfort a moje spokojenost.
Jenže ...
Při naší společně dovolené na Šumavě chtěl manžel navštívit v Sušici jednoho z nejznámějších a nejvíce opěvovaných prodejců legendární značky Moto Guzzi pana Průchu v První kozí a okouknout V 85TT. Přijetí v První kozí předčilo všechna naše očekávání, velmi příjemné a milé. Pan Průcha / Honza hned nabídl manželovi zkušební jízdu a když jsem postávala vedle, tak prohlásil: "A ty si můžeš vyzkoušet tady tu." A ukázal na V7. Nechtěla jsem, nerada jezdím na jiných motorkách, než na svojí, na kterou jsem zvyklá. Ale manžel mě ukecal, ať to zkusím. Asi toho potom litoval, protože když jsme se vrátili asi po 40 km zkušební jízdě, prohlásila jsem, že tuto motorku chci.

A hned jsme domlouvali její koupi. Jenže přišel další zájemce a k dispozici byla jen tato jedna. A zájemce byl z blízkého okolí a my z "druhé strany" republiky. Proto jsme přenechali tuto konkrétní motorku tomuto zájemci a hned na doporučení pana Průchy zkusili prodejce Motto Guzzi ve Zlíně. Měl jí na skladě a pak už vše mělo rychlý spád a motorka byla do dvou týdnů doma i s doplňky. Ježíšek ještě přinesl originál boční brašny a teď se už těším, až je na jaře vyzkouším. Během krátké doby proběhlo její zajetí a ještě jsem na ní stihla na podzim zajet na Šumavu a poděkovat Honzovi Průchovi za jeho výborný přístup a naladění ke koupi této motorky, se kterou jsem zatím maximálně spokojená. Tímto mu chci ještě jednou veřejně poděkovat také zde, protože bez něho a jeho přístupu bych jí nyní doma neměla.

Motorka je pro mě tak akorát vysoká, pohodlně se mi na ní sedí i při delší cestách a její výkon mi zcela vyhovuje pro můj kochací styl ježdění. Když je potřeba předjet, není to problém, na to má výkonu bohatě. Pro mě je důležité, že na ní dostanu pohodlně celýma nohama na zem a díky tomu se na ní cítím bezpečně. To se projevuje i při jízdě, nejen na místě. K tomu přispívá i lehká ovladatelnost a dobré brzdy. Trochu jsem se bála vibrací, ale vůbec je nevnímám.
Je to motorka hlavně na silnici, dobře zvládá i horší povrchy.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
skopuzzi
skopuzzi napsal 05.03.22 v 22:01 10b.

Když jsem poprvé uviděl V7 - hned mě napadlo, že to je nejhezčí motorka na světě, totálně mě dostala.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 03.02.22 v 09:12 10b.

Nádhera tak nějak má vypadat motorka Bojím se že ted budete středem pozornosti víc jak manžel Tak at vám to jezdí spolu i solo

nexus
nexus napsal 23.01.22 v 08:53 10b.

mašina je nádherná a až ještě sundáš to šílené plexo bude ještě hezčí .. Ať slouží

Milan1963
Milan1963 napsal 21.01.22 v 22:24 10b.

rapuork
rapuork napsal 21.01.22 v 09:31 10b.

Nádherná motorka o barvě nemá cenu mluvit...protože ta je nejlepší a ač jsem se projel na V85TT a moc se mi to líbilo, tak když bych vyhrál ve sportce, koupil bych si také tuhle

Více komentářůTOPlist