Dirtbike & Pitbike Pitbikes (2018)

Vlastník FILI-ktm
Vloženo 13.1.2022
Aktualizováno 13.1.2022

Velice kvalitní stroj pro mou výuku a zábavu. Vzhledově napodobenina KTM.

Motorka koupena od Richard Dvorník - Moto koupeno nové původním majitelem v srpnu 2018. Já stroj odkoupil 26.května 2019.

První dojmy - I když byl stroj zakoupen jako starší ( jedna sezóna v užívání ), po prvním usednutí jsem se hned zamiloval. Velice kvalitně zpracován, dobře ovladatelný a na naučení všestranně dostatečný. Musím říct, taktéž dostatečně silný. Moje první moto po přechodu ze 4-kolek.

Motorku bych doporučil pro - pro mladé začínající jezdce, kteří se chtějí něco naučit ...

Doplňky na motorce - Ihned po koupi proveden servis a doplněn novými motohodinami pro řádnou výměnu oleje a filtru co 10 Mhod. Dále vyměněná řídící jednotka C.D.I. + cívka + kabel a svíčka za závodní.

Tento stroj jsem si vybral hlavně pro jeho kvalitní zpracování, jeho vzhled a funkčnost.
Moto jsem užíval jen HOBY po lesích a loukách. Stroj mi plně poskytl možnost naučit se techniku ovládání a stabilitu při samotné jízdě.
Nadstandardní výbava této moto: •plasty ve stylu KTM s kvalitními polepy •závodní karburátor Mikuni •kvalitní pěnový vzduchový filtr •vyztužený rám s nově přepracovanou a vyztuženou kyvkou •kvalitní a pevné CNC klemy a brýle na vidlicích •kvalitní přední vidlice + zadní centrální tlumič •hliníková řidítka •hliníkové víčko nádrže •zlamovací páčky •přepracovaná koncovka výfuku s úchvatným zvukem Technické specifikace: •Motor: YX 125ccm (sportovní), 4T, jednoválec, vzduchem chlazený •Výkon: 7.6 kW •Převodovka: manuální řazení N-1-2-3-4 •Max. rychlost: až 80km/h + (spřevodováno pro použití na trati) •Rám: ocelový, ošetřený proti případné korozi •Objem nádrže: 4l •Palivo: Natural 95 •Váha: 65kg •Výška sedla: 78cm •Startování: nožní nakopávání •Zapalování: CDI •Pneumatiky: motokrosové •Kola: 17 vpředu / 14 vzadu •Brzdy: hydraulické, kotoučové •Rozměry motorky: 1760x770x1200 mm •Max. dlouhodobé zatížení: 100 kg.

RostaZahel
RostaZahel napsal 13.01.22 v 14:22 10b.

parádní stroj a hlavně dobře posloužil za 10