Honda XL 650V Transalp (2006)

Vlastník Peterson_Mototravels
Vloženo 12.1.2022
Aktualizováno 12.1.2022

Snad spolehlivá Hondice, kterou můžu nechat kde mě napadne. Zatím pořád jede, servisu moc nemá a doufám že to zvládne minimálně zpátky domů do Japonska.

První dojmy - Transalp jsem koupil u dealera KTM, kde skončil jako protiúčet. Byl za super peníze a překvapivě v dobrém stavu. Je to jeden z posledních ročníků 650.

Transalp jsem koupil jako motorku, kterou můžu nechávat různě po světě a nebudu se o ní bát. Vybíral jsem pro kultovní spolehlivost, dvouválec a 21" přední kolo.

Motorku jsem celou orámoval od https://heavyduties.ro od kterých jsou i držáky kufrů, na které jsem měl dobré reference. Taky pokud jde o něco na moto co vydrží, tak Rumunům věřím.

Doplněno už jenom o zásuvku, stupačky, kryt motoru a plexi. Kufry jsem použil ty co jsem měl už z BMW R65 (je na motorkářích taky).

Trans všechno zvládá na jedničku. Zatím se mnou projel pláně Turecka a i offroadové pasy v Gruzii a pořád jede.

Pedl
Pedl napsal 18.01.22 v 15:02 10b.

Jo přesně na to je Transalp dobrý

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.01.22 v 02:08 10b.

super

31081
31081 napsal 13.01.22 v 12:35 10b.

Peterson_Mototravels
Peterson_Mototravels napsal 13.01.22 v 08:25

Přesně tak, po ose z Prahy do Japonska. Takový je plán, to že u toho ještě někoho naseru, je jenom příjemnej bonus.

První cestopis už je vloženej tady na motorkáře a čeká na zveřejnění. První dvě videa z Turecka a pak Gruzie/Armenie jsou na YouTube na kanále Peterson Mototravels. Oboje je čistě amatérská záležitost, takže hejtu se nebojte, očekávám ho.

Pes69
Pes69 napsal 12.01.22 v 16:27 10b.

Jedeš tady z tý naší kokotliny do Japonska? Na mašině? A proč nám to říkáš? Chceš nás jako NASRAT nebo co???

Dávej fotky, piš cestopisy!!!