renocar_unor

Suzuki GSX-S750 (2020)

Vlastník ccris
Vloženo 12.1.2022
Aktualizováno 12.1.2022

Úžasná a nádherná motorka s optimálním výkonem a láska na první pohled ?

Motorka koupena od soukromý prodejce

Honda CB 650R: Nakonec zvítězilo srdce nad rozumem:-D

První dojmy - Motorku jsem kupovala těsně před začátkem zimy. S trochou štěstí jsem měla možnost aspoň na krátkou seznamovací projížďku. No a byla jsem mile překvapená a rozhodnutá, že jsem vybrala správně a holka zůstane doma.

Doplňky na motorce - Na motorce jsou vyměněny led blinkry, krátký držák spz, páčky a zrcátka. Je to ještě větší kráska. Výfuk Scorpion- boží zvuk a quickshifter.
Ještě zvažuji nějaké padáky, které tam chybí, ale zatím vybírám.

Na téhle motorce jsem seděla už kdysi u jednoho prodejce a strašně mi vyhovoval posed, tehdy jsem si řekla, že tahle motorka bude ta příští a poslední. Teď nadešel ten čas změny.
Máme za sebou opravdu krátkou seznamovací projížďku, ale prvotní pocit nezklamal. Motorka mi opravdu sedla. Jízda a řazení plynulé, brzdy jsem extrémně nezkoušela, jelikož se seznamujeme ? ovladatelnost perfektní. Spotřebu jsem zatím neřešila a asi ani nebudu ? jediné s čím jsem se potrapila je quickshifter, který tam mám přidaný. Na ten si musím zvyknout. Prozatím se těšíme na první společnou nadcházející sezónu.

colorado
colorado napsal 20.01.22 v 20:05 10b.

Super volba

aikon1
aikon1 napsal 19.01.22 v 20:01 10b.

Počkej, počkej, proč by mělo být GSXo poslední motorkou? Jinak chválím - moc, moc pěkná Na quickshifter se zvyká rychle, a pak už nebudeš chtít moto bez nej Uvidíš…

fz8n
fz8n napsal 12.01.22 v 20:34 10b.

Pecka. Nech to jazdi

puffybodie
puffybodie napsal 12.01.22 v 19:33 10b.

Suzuki modra barva je moc pekna Zajimavy strojek. Plexi treba nebude? Samozrejme co nejkratsi zimu a kolama dolu

nejedlak
nejedlak napsal 12.01.22 v 17:00 10b.

parádní stroj. Hodně hodně pohodových kilometrů