Suzuki DL 1050 V-Strom XT (2021)

Vlastník horak.r72
Vloženo 11.1.2022
Aktualizováno 1.7.2023

Vloženo: 18.04.2022, Uskutečněno: 18.04.2022, Stav tachometru: 6268 km, Zhlédnuto: 53x

Přes zimu bylo dost času studovat fotky kdo co má svojí motorce a taky brouzdat po internetu a vybrat to se mi líbí nejvíc.
První čím jsem doplnil svého Stromka (mimo doplňků o kterých jsem psal už v lednu) byl kryt chladiče, který jsem našel na Bazošu. Další byl na řadě hliníkový kryt motoru, původně jsem chtěl Hepco Becker, ale nechal jsem si poradit od jednoho z Motorkářů a objednal jsem si ho od výrobce někde od Vsetína (taky je na Bazošu). Třetí doplněk jsem dostal od Ježíška... vyhřívané hefty Oxford, ale protože to nezvládnu sám, tak se montovaly až začátkem března u mého servisáka. Prozatím poslední doplněk jsem si pořídil z daru od mých kamarádů z našeho motoklubu a to horní padací rám HEED. Trochu jsem se bál jestli to přijde, protože jsem peníze posílal předem do Polska, ale dorazil a už je tam.

Milan1963 (271) napsal 19.04.2022 v 07:22

Musí být radost když je z čeho vybírat. Např. k mojí motorce není vlastně nic...

• Motoroute 2022 Chorvatské šotoliny

Další kapitola endurového ježdění našeho motoklubu proběhla v červnu 2022 na Chorvatských šotolinách. Vzhledem pracovní vytíženosti všech členů byl problém najít jednotný termín jak pro odjezd, tak pro návrat. Jasná ovš

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.01.2023
    Uskutečněno: 24.06.2022
  • Kurz pro cendura Koněprusy

Tento kurz jsem dostal od kolegů z práce k padesátce. Tak jako většina lidí mám cenduro jako pohodlnou cestovní motorku kterou používám z 98% na silnici a 2% v terénu (pokud se tak dá říkat našim polňačkám). Je pravda

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.01.2023