Yamaha XVS 1100 DragStar (1999)

Vlastník Elvisbojar
Vloženo 8.1.2022
Aktualizováno 10.2.2024

Super mašina, všechny klady které já upřednostňuji, má. Je to můj sen od mého raného mládí.

První dojmy - První dojmy jsou pozitivní, motorku jsem již několikrát sedlal, tedy ne moji, ale půjčenou. Takže jsem věděl, do čeho jdu a byl jsem pro ni již rozhodnut. Je potřeba tedy trochu poupravit řidítka, na mě jsou docela daleko, ale to bude jen kosmetická úprava. Jinak vše, tak jak jsem si představoval.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě.

Doplňky na motorce - ukazatel rychlostního stupně, padáky, přední a zadní, trošičku laděný homologovaný výfuk

Dragstara jsem vybral již dávno, sen z mládí. Již jsem se povozil na silnějšíchj
a rychlejších mašinách a je čas zvolnit. Třista z místa už ne. Jinak k motce. Nižší, lehčí, obratnější než větší choppery, dva kotouče vepředu a jeden vzadu ubrzdí mašinu dostatečně rychle. Kardan je bez komentáře, nechtěl bych motku bez kardanu. Motor má dostatečný zátah, není to žádný drtič asfaltu, ale v jednom jezdci stačí až dost. Trochu chybí stav paliva. Ihned po koupi dodělán ukazatel rychlostního stupně, a to z důvodu neustálého řazení neexistujícího 6 stupně. Ten chybí. Spotřeba dlouhodobě 5,5 při klidné jízdě. Poruchy zatím nic. Bolest - volnoběžka - zatím maká. Místo pro spolujezdce nic moc. Na cestování jen pro řidiče.

žižala.
žižala. napsal 16.01.22 v 16:59 10b.

Supr stroj.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 15.01.22 v 10:22 10b.

hezký stroj .
Ať slouží do roztrhání gum a to mnohokrát za sebou .

pkkaca
pkkaca napsal 09.01.22 v 12:39 10b.

Paráda