Suzuki DL 1000 V-Strom (2006)

Vlastník lapis67
Vloženo 8.1.2022
Aktualizováno 8.1.2022

Příjemné svezení, dostatečný výkon, pohodlná motorka

Honda XL 1000V Varadero: měl jsem ji před koupí stromka půjčenou, těžší dražší stroj, ale hodně podobný

První dojmy - Po 30ti letech jsem se rozhodl vrátit do jedné stopy a pořídil si v létě tuto babičku. Sedla mi do ruky, je dobře ovladatelná, výkonu má možná až moc na začátek, ale už jsem si zvykl :-)

Motorku bych doporučil pro - Kdo se vrací po delší době k motorkám, nechce řádit v těžkém terénu a užít si pohodlnou jízdu, tak myslím dobrá volba

Doplňky na motorce - zadní a boční kufry, turistické i stavitelné plexi, padáky, přídavná světla, kryt motoru ocel, vyhřívané hefty, přešité pohodlné sedlo v barvě moto

Hledal jsem něco s dostatečným výkonem za rozumné peníze, nechtěl jsem hned kupovat něco nového. I když už má holka najeto cca70 tisíc, vypadá hodně dobře, motor a vše funguje zatím jak má, zatím jsme spolu zvládli kolem 2 tis. km, většinou po okreskách v kratších trasách v kopcích Rychleb a Jeseníků a mám z ní dobrý pocit, dokonce i při výletu 300km to nebyl žádný problém. Dobře ovladatelná, pohodlná motorka s dostatečným výkonem, spolehlivé brzdy, nejsem žádný divočák a tak i spotřeba je přijatelná. Na motorce se dá pobavit na krátkých vyjížďkách i na dlouhých trasách.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 16.12.23 v 19:55 10b.